Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

🔥 [60 FPS] 🔥[S6+Wiele zmian] [x200] GoldMU | START: 05.06.26, godz: 17:00 | ✔Nowa Edycja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, Kekambe napisał:

Nadal dupowanie działa, nie zostało to naprawione. Nie polecam marnować czasu i pieniędzy, bo i tak wleci ban 😄 

Ale klient śmiga dobrze, to jedyny plus 

 

Dzięki za up tematu przyda się.

Nagraj i poprzyj swój post argumentem, że dupowanie u nas działa. Ty nawet nie potrafiłeś odpalić CS'a w niedziele po tym jak się u Ciebie ludzie zebrali bo i z tym miałeś problemy. 
PS.

image.png?ex=6914cffd&is=69137e7d&hm=c26
z pozdrowieniami od jednego z graczy.

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
17 godzin temu, GoldMU napisał:

 

Dzięki za up tematu przyda się.

Nagraj i poprzyj swój post argumentem, że dupowanie u nas działa. Ty nawet nie potrafiłeś odpalić CS'a w niedziele po tym jak się u Ciebie ludzie zebrali bo i z tym miałeś problemy. 
PS.

image.png?ex=6914cffd&is=69137e7d&hm=c26
z pozdrowieniami od jednego z graczy.

Ale wy przyjebani jesteście postujac coś takiego xD

Opublikowano
5 godzin temu, Kekambe napisał:

Po starcie udowodnię 🙂 wyciąganie prywaty na publicznych forach kolejny raz pokazuje jakimi imbecylami jesteście 😘

Widać, że rzucasz oszczerstwami bez pokrycia, bo rozmowa nie była prywatna co każdy może zweryfikować. Tobie się nie udało z serwerem próbując zagarnąć naszych graczy to jeszcze teraz wyglądasz jak tonący, który chwyta się brzytwy, wrzucając swoje 5 groszy. Skoro masz tyle energii na oszczerstwa to chyba nie będziesz miał problemu żeby stworzyć serwer, który nas przyćmi? Czekamy z niecierpliwością 🙂

Opublikowano
5 godzin temu, GoldMU napisał:

Widać, że rzucasz oszczerstwami bez pokrycia, bo rozmowa nie była prywatna co każdy może zweryfikować. Tobie się nie udało z serwerem próbując zagarnąć naszych graczy to jeszcze teraz wyglądasz jak tonący, który chwyta się brzytwy, wrzucając swoje 5 groszy. Skoro masz tyle energii na oszczerstwa to chyba nie będziesz miał problemu żeby stworzyć serwer, który nas przyćmi? Czekamy z niecierpliwością 🙂

wy kurwa jestescie imbecyle naprawde ^^^ jakies brudy na chlopa wyciagacie screen z dc na ktorym banujecie za nic,  Admini tego serwera to zyeby ktorym kasa tylko w glowie jak to kolega wyzej wspomnial $$ i dlatego zeby wiecej jej miec to odblokowali Hacki ^^^ wezcie to zamknijcie w pizdu dwa imbecyle ^^^ Pecan per Pajacan i jego chlopak DecardZyeb ^^^ i jeszcze to lizanie dupy Topce zalosne ehaha

Opublikowano
3 minuty temu, XxKoszałka napisał:

wy kurwa jestescie imbecyle naprawde ^^^ jakies brudy na chlopa wyciagacie screen z dc na ktorym banujecie za nic,  Admini tego serwera to zyeby ktorym kasa tylko w glowie jak to kolega wyzej wspomnial $$ i dlatego zeby wiecej jej miec to odblokowali Hacki ^^^ wezcie to zamknijcie w pizdu dwa imbecyle ^^^ Pecan per Pajacan i jego chlopak DecardZyeb ^^^ i jeszcze to lizanie dupy Topce zalosne ehaha

A Ty od 2 lat ta sama śpiewka, kiedy dorośniesz?

Opublikowano

Tak sobie czytam posty z tej publikacji i widzę, że niezła spierdolina się do Was uczepiła 🤣

Ciekawe macie rozwiązania nie widziałem w Polsce jeszcze tak rozwiniętego serwera.

Powodzenia na starcie chętnie dołączę do gry

Opublikowano
W dniu 17.11.2025 o 16:37, Zgrillowany napisał:

Tak sobie czytam posty z tej publikacji i widzę, że niezła spierdolina się do Was uczepiła 🤣

Ciekawe macie rozwiązania nie widziałem w Polsce jeszcze tak rozwiniętego serwera.

Powodzenia na starcie chętnie dołączę do gry

Spierdolina to z ciebie jest... Na serwerze tych dwóch oszołomów będą haki dozwolone bo mają za mało hajsu z donate 😅

Opublikowano
5 minut temu, XxKoszałka napisał:

Spierdolina to z ciebie jest... Na serwerze tych dwóch oszołomów będą haki dozwolone bo mają za mało hajsu z donate 😅

Za mało "hajsu" to chyba Ty zarabiasz u siebie na magazynie kierownik Ci premie ukradł? Oj jak przykro.

Opublikowano
2 minuty temu, GoldMU napisał:

Za mało "hajsu" to chyba Ty zarabiasz u siebie na magazynie kierownik Ci premie ukradł? Oj jak przykro.

Ja tyle zarabiam ze kupiłbym ten wasz serwer razem z wami xd gdybyście byli w porządku mielibyście dystans do siebie a nie 😅

Opublikowano
Teraz, XxKoszałka napisał:

Ja tyle zarabiam ze kupiłbym ten wasz serwer razem z wami xd gdybyście byli w porządku mielibyście dystans do siebie a nie 😅

A potem się obudziłeś, nie stać Cie - dzieki za podbicie tematu.

Opublikowano (edytowane)

Dziś pobiliśmy rekord graczy online z zeszłej edycji z 2024 roku!

fmvUWXX.png
 

Dodatkowo włączyliśmy drugi sub, aby nie było problemów ze znalezieniem spota.
https://goldmu.pl 

 

Edytowane przez GoldMU
Opublikowano

Wczoraj minął tydzień od naszego startu a tak prezentuje się licznik graczy:
 

vKvSfKn.png

Zapraszamy.

Opublikowano

Mamy wtorek,  pobiliśmy kolejny rekord graczy online.


BH81bLR.png

 

Zapraszamy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
4 minuty temu, conq napisał:

Warto wbijać miesiąc po starcie? Szukam serwera, ten wydaje się fajny.

Mamy największą ilość graczy online w Polsce, aktualnie 544 osoby. Wejdź przetestuj i przekonaj się sam 😉 

Opublikowano (edytowane)
44 minuty temu, Miraclee napisał:

Tak z czystej ciekawości: to kontynuacja soulmu/pracowaliście przy soulmu? jest dużo podobieństw 

Nie jest to kontynuacja soula oraz nie pracowaliśmy przy nim. Tworząc Golda te parę lat temu inspirowaliśmy się klasycznym mu od wersji 0.97, po s2 m.in apocalypse oraz wcześniej wspominanym soulem. 
Fajnie, że ktoś jeszcze o tym pamięta i porównuje nas do najlepszych Polskich serwerów ze starych lat 🙂 

PS.


Na serwerze już niedługo pojawi się inwazja świąteczna. Informacja na temat startu inwazji będzie podana na naszym kanale Discord. Inwazja będzie dwa razy dziennie o 19:30 oraz o 9:00 rano.
W ramach inwazji będziecie mogli spotkać trzy rodzaje mobów:

 

Grinch (jako boss)
[Obrazek: t89SLO7.png]

 

Hollow Snowman
[Obrazek: aMhMyjD.png]

 

Cursed Christmas Tree
[Obrazek: le5fwRs.png]

 

W celu poprawnego działania inwazji zalecamy upewnić się, że Launcher nie ma żadnych aktualizacji.

 

Edytowane przez GoldMU
Opublikowano (edytowane)
18 godzin temu, XxKoszałka napisał:

Ile wam płaci topka za itemki? bo niemozliwe jest to ze topka ubrana w full itemkach... to nie dropi tak czesto z bossow ... bylem gralem przekonalem sie

Jesteś zbyt głupi, żeby ogarnąć takie liczby.
Wesołych świąt.

Edytowane przez GoldMU

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...