Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S6E3++] War Of Chaos Mu [LOW-MED-HIGH-PVP] Off-level [New map ]


Proszę o pomoc !!!  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie Serwer

    • x25 reset
      4
    • x15 no reset pvp
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)


WAR OF CHAOS MU  - GENERAL INFORMATION

WOC MU SERVER WAS CREATED FOR LONG-LASTING GAMEPLAY. THANKS TO THE BALANCED CHARACTER SYSTEM EVERYONE CAN BE TOP1 OF HIS FAVORITE CHARACTER. 
THE SERVER FILES ARE PURCHASED UNDER A FULL SUPPORT LICENSE. 
3 SERVER WITH VARIOUS CONFIGURATIONS X25 X500 X500 WILL BE AT YOUR DISPOSAL

STARS SERVER XX.11.2022 18.00

 
WAR OF CHAOS MU - LINK

* Website: http://warofchaos.eu
* Registration: http://warofchaos.eu/x25/register
* Downloads: http://warofchaos.eu/x25/downloads
* Community Forum: http://warofchaos.eu/forum
* Community Discord: https://discord.com/invite/mcer9arYgt

 

WAR OF CHAOS MU - INFORMATION

* Version : Seasone 6 Episode 3 ++
* Experience :25x
* Experience Master :15x
* Drop: 35%
* Spots : 6-10 mobs (Hots 10)
* Buffers NPC :220 (Max Level)
* Characters  MG/DL/RF : 220/250/280lvl
* Pc Limit : 3 accoutns (one party)
* Full Item :ON
* Vip : On ( Bronze , Silver , Gold )
* Monster Hp : 100%
* Zen Bug : OFF
* New Map : ON
* New Items : ON
* Donate : ON
* WebShop : OFF
* Bonus Party Exp : ON
* Reward Time Online : ON (10 Goblin 1h )
* Bonus Kill Boss Map : ON ( WcoinP and Goblin )
* Vote System : ON ( WebSite )
* OffStory : ON
* OffAttack : ON
* Xshop : ON

WAR OF CHAOS MU - RESET CHARACTERS


* MAX RESETS : 200
* MAX LEVEL : 400
* STATS CLEAR :550 POINTS FOR ALL CLASS
* RESET PRICE : 
0- 25RR -25.000.000 
25-75RR -75.000.000 
75-200RR -150.000.000
* Grand Reset : off (ON SERVER X500 X5000)
* Clear Inventory :off
* Clear Skill :off
* Clear Quest : off



WAR OF CHAOS MU - MORE INFORMATION

* QUEST SYSTEM *
* ACHIEVEMENT *
* BONUS PARTY EXP *
* JEWEL SUCCES RATA *
* NEW CHAOS MACHINE MIX *
* NEW WINGS 4LVL *
* ETC DROP *
* BOSS REWARD *
* NEW SETS AND WEAPONS *
* BONUS WCOINP AND GOBLIN POINTS *
* VIP ACCOUTS *

 

 

logo.png

 

 

002.jpg

reset.jpg

Screen-09-04-08-42-0002.jpg

Screen-09-04-08-42-0003.jpg

Screen-09-04-08-42-0004.jpg

Screen-09-04-08-42-0005.jpg

Screen-09-04-08-43-0006.jpg

Screen-09-04-10-38-0000.jpg

Edytowane przez Trystian1990
  • Trystian1990 zmienił(a) tytuł na [S6E3+]AxA Mu Classic Dynamic Exp 100-10 [Opened 23.09.2022]
Opublikowano (edytowane)

19.09.2022 Serwer Zostanie Otwarty Dla graczy w celu Testowym . Wszystkich chętnych zapraszam do testowania 

 

Client Gry zostanie dodany na stronie dzień wcześniej

 

 

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano (edytowane)

Zapraszam na Testy serwera , client gry czeka na was w dziale download . Proszę podzielić się opiniami jak i sugestiami co do serwera . Dziękuje 

 

Na testach exp został zwieszony jak i pkt za lvl 

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano (edytowane)

Dzięki za Info Sprawdzę to dziś i dam znać 

Drop Es  poprawiony , polecam bić lt3 death cow 

Ts lt1 shadow 

 

Zapraszam Na testy cały czas trwaja prace nad serwerem ...

 

Z ostatniej chwili do nagrody za wykonanie questa zostały dodane pkt do stat

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano (edytowane)

Drop ESa faktycznie był słaby 😛

Pograłem MG i jak włożyłem 2h weapon na miejsce tarczy to zniknęła, tzn. jak latam to widać broń, ale w inv jej nie mam i nie mogę jej zdjąć ani założyć innej  😄

Poza tym po najechaniu na socket item, chyba Guardian Staff, nie pokazuje opisu.

 

Na razie tyle, pozdro 🙂

Edytowane przez Benedylbert
zmiana opisu
Opublikowano (edytowane)

Jaka Broń ubrałeś co ci zniknęła ?? Przetestowałem to z bronią faktycznie znikła po reologu było już ok ale poprawimy to dziękie za info 

Co do guardian staff to faktycznie  cos z nim jest nie tak reszta z tego co sprawdzałem działa . 

 

 

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano

Da rade zwiększyć drop wypadajek serca , medale, box itp. Czy są włączone wogóle inwazję mam na myśli goldy? I zwiększyć drop kamieni 2h stałem w Aida 2 i nic nie dropło i czego kanturu mapki są wyłączone nie da się wejść. 

Opublikowano (edytowane)

W dropie sa tylko medale i gwiazdki , podkrece troche drop , Jeśli chodzi o jewel to drop jest faktycznie skromny po to żeby zabijać tak zawsze min boosy map które masz dostępne w lorencia , noria , deavias , dungeonie , Losttower. A co kantoru to musze sprawdzić jak wróce to dam znąc 

 

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano

To może na czas testów niech jewele dropią z mobow no bo lipa trochę tak szukać kamieni a nie zawsze wypadaja z mini bosow

A jeszcze jedno jak urzyłem teleportu na dw to mi wywaliło maine

Opublikowano
2 minuty temu, Trystian1990 napisał:

Ale co nie działa i nie możesz wziąć gens ?  Proszę o więcej informacji 

Tak próbowałem wziąć gens ale nic się nie dzieje. 

I co z goldami są inwazję? 

Opublikowano

Wbiłem na testy i powiem ze serwer zapowiada sie bardzo ciekawie , mam tylko nadzieje ze nie padnie za szybko to będzie jedne z lepszych serwerów na tej ver . Spoty umiarkowane co do expa . Fajny system questów . Admin spoko pomaga stara rozwiązywać sie problemy na bieżąco . Zachęcam do wejscia na serwer . Czekam jutro na Start  

Opublikowano (edytowane)

Zapraszam !! To już dziś za klika godziny oficjalnie zostanie otwarty serwer AXA Mu X100 .Nie czekaj Załóż konto już teraz www.axamu.pl...

 

 

Zaproś znajomych przez link referencyjny i zgarnij dodatkowe WcoinP nawet do 900 Crd za jednego zaproszonego gracza ..

 

 

Start 20.00 Czasu Polskiego 

 

Dziękuje Wszystkim Graczom za poświęcony czas na testach serwera . Baza Serwer została wyczyszczona . Widzimy się na Serwer o 20.00

 

 

Edytowane przez Trystian1990
Opublikowano

Ile max kont na IP można mieć?

Czy dziala off attack? Jeśli tak to jest komenda czy w helperze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...