Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wybrać szkołe nauki jazdy ( warszawa)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, nadszedł i na mnie czas, potrzebuję zrobić sobie prawko przed wyjazdem za granicę. Mam pół roku do wyjazdu. I dużo pytań. Jak się najlepiej przygotować do bezproblemowego zdania, którą szkołę wybrać na co zwracać uwagę? czy warto zdawać w jakimś wybranym WORD? Mieszkam w stolicy. Wybrac automat czy manual? Będę jeździć na pewno autem z automatyczną skrzynią, łatwiej jest zdawac na automacie? Czy można uczyć się do teoretycznego samemu, zdać go sobie i dopiero później zapisać się do szkoły nauki jazdy ćwiczyć praktykę? Polecacie jakąś apkę do nauki na pierwszy rzut przed szkołą? Jak macie jakieś dobre rady na początek- bardzo poproszę!

Opublikowano (edytowane)

Warto wybrać mądrze, bo to wybór na całe życie. Bo od tego wyboru zależeć będzie Twoje bezpieczeństwo. Warto wybrać szkołę, w której nauczą Cię bezpiecznie jeździć samochodem, a nie tylko zdać egzamin. Warto wybrać szkołę sprawdzoną, żebyś miał pewność, że nie orżną Cię na godzinach, ani nie każą podpisywać dokumentów in blanco. Warto chodzić na wykłady, bo nauczysz się więcej niż z apki. W stolicy dobrych szkół nie brakuje. Od siebie polecam autobema https://autobema.pl/

 

Edytowane przez JAMIEJamie 888
Opublikowano

Temat rzeka, zależy jak się czujesz pewnie za kółkiem i jak sobie radzisz w sytuacji stresującej.

Przede wszystkim polecam prawo jazdy normalne, zawsze lepiej trochę czasu na naukę stracić niż później mówić znajomym że nie pojedziesz ich autem bo nie możesz że niby nie masz prawka. później jak będziesz jeździć to już nie ma znaczenia, a nigdy nie wiesz co będzie później.

Z swojego doświadczenia wiem że teoria to miły dodatek, ale niestety nie sprawi że nagle będziesz wiedział jak przejechać skrzyżowanie. Do egzaminu przygotuje Cię tylko i wyłacznie praktyka i właśnie przede wszystkim na to bym zwrócił uwagę wybierając szkołę jazdy. Opinie na google pomogą, czy FB. A najlepiej popytać po znajomych, na pewno ktoś w przedziale 1-3 lat uczył się u kogoś i wie. 

No jeżeli zdecydujesz się na konkretną szkołę to podejź/zadzwoń oni Ci wszystko wytłumaczą i pomogą nawet z papierologią pewnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...