Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Pełno Jest Noobków Ale Ja Zawsze Mówie Pomoge, Można Działać!


dupek222

Dobrze zrobiłem pisząc prawde?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobrze zrobi?em pisz?c prawde?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Pisze ten temat, żeby wam uświadomić jakimi jesteście żalami (Podkreślam nie wszyscy)

Ale nie mam zamiaru was obrażać, tylko chce was w czymś uświadomić.

Poco tworzycie tzw. PRYWATNE SERWERY?

Żal.

Jakieś serwery JołMT2, KiełbaS.A.2, i inne huje muje.

Po co je robicie?

Chcecie sie bobawic GM'ami?

Mnie to dobija jak widze serwer "KiełbasaMT2" albo jaki inny żal.

Rozumiem że nigdy nie graliście na koncie GM, nie wiecie jak to jest.

Ale po huj zabieracie sie za serwer jak macie innych w huju tylko bawicie sie GM!

Np. serwer "Mocni24h"...

Nazwa = żalowa

GA = nie odpisuje (TRAGEDIA!, Ga ma all w dupie! To poco mu serwer?)

Co robi GA? = Bawi sie za miastem

Co gdy są problemy z serwerem? = Idzie na podwórko, bo męczą go ludzie na gg.

Rany ludzie pomyślcie.

Rozumiem dedyki poważne serwery, hamachi ale z jakimiś planami, dobrze dopracowane.

Naprawde pomyślcie zanim zrobicie priv.

Prywatnych serwerow jest od ZAJEBANIA!

Wkońcu ktoś musiał wam to powiedzieć i dobrze że to ja!

I naprawde strasznie za przeproszeniem mnie to WKURWIA

jak noobki piszą tutaj [Problem]. [Problem] itd....

Przecież to jest porażka! I to jaki problem? "[Problem]Są lagi"

Japierdole, jak są lagi to zmień kompa pozdro i tyle!

Naprawde nie róbcie serwerów jak sie nie znacie i robicie to tylko dla ZABAWY!

Ale tym którzy naprawde coś robią, wiedzą, umieją, i czują że robią to nie tylko

dla własnych przyjemności to takim zawsze POMOGE!

Pozdro

 

 

 

POMYŚLCIE NAD TYM CO NAPISAŁEM!

Wspomnisz moje słowa!

 

 

P.S. Najlepsza osoba jaką spotkałem na tym forum

to "Bambusk3k"

Jest super ziomem a nie tak jak niektóre szmaty

 

 

 

Jak uważasz iż dobrze zrobiłem i popierasz mnie,

daj mi +

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Wybacz jeżeli wyrażałem się ostro.

Ale poprostu aż mnie skręca jak se pomyśle o tym co napisałem w temacie

- . -

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Może i dobrze, że wyraziłeś swoje zdanie no ale mogłeś to trochę ładniej ubrać w zdania. Rozumiem, rozumiem, do innych nie dociera inaczej. Ale najpierw traf do kulturalnej części mpc, a później do tych "mniej kulturalnych". Takie jest moje zdanie ;>

Fw15x0y.png


Opublikowano

Stary!

Ja mam serwer

GMT2

Wejdź na hamachi

Spytaj graczy czy GA sie bawi?

Ja cały czas tylko robie WSZYSTKO żeby innym sie dobrze grało, spytaj czy kiedyś mnie widzieli w GRZE!

Ja sie staram żeby innym sie fajnie grało i przyjemnie i dlatego na moim serwie gra nie jest NUDNA!

Czasami tylko wchodze zeby event zrobic to wszystko... Ja lubie sie cieszyc z innymi a nie olewac innych!

 

 

 

@NoMore

Masz racje, dla tych "Culture People" Przydało by się inne słownictwo i tłumaczenie.

Ale raczej tacy nie robią serwerów dla wyłącznie swojej zabawy, bynajmniej takie mam zdanie.

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

wódki mu polać na mój koszt!

 

//edit: ja siedze na mpc i pomagam kiedy tylko moge bo tak sie sklada ze mam obszerna wiedze na temat tworzenia serwerow itd... najdluzej (zima 2009) priv moj stal dwa tygodnie. wylaczony gdyz:

n30 = hacki

z czego wynika, ze

hacki = lagi

ta rownosc daje nam

lagi = brak checi do gry

i na koncu zaleznosci

brak checi do gry = serwer OFF

57199140501148694665.png

Opublikowano

Ale ja nie mam nic do Ciebie... Ale czy Ty nie widzisz, że on napisał bez sensu post pod Twoim tylko po to aby się nie wiem w sumie co - podlizać?!

Mój prawdziwy nick tu ZuyPan

sygna22t.png

NevrasT Team - webmaster

Opublikowano

I ja się tu wypowiem.

Też mnie to wkur*** jak nazwa serwera to "SrakaMT2" "MasłoMT2" itp...

Te nazwy akurat są wymyślone, ale jest wiele serwerów o podobnej nazwie.

Według mnie powinny być działy "Serwery Hamachi" "Serwery No-Hamachi" "Serwery Dedykowane" i w tym poddział "Serwery zagraniczne" i "serwery polskie"

To będzie dobry podział. Pisałem już raz z tym, ale powiedzieli mi ze za mało modów. Pomyślałem WTF przecierz to poddziały, a nie nowy dział.

Opublikowano

zgadzam sie w 100% ale tu 50% ludzi sa chamy i wgl Bambusk3k jest spoko ale polowa to dzieci neo tutaj inaczej nie trafisz do ludzi jak bez kultury chcesz pogadac z nimi zniz sie na ich poziom

Opublikowano

No wiesz, niektórzy tak mają :/

Ale wiesz czasami trzeba napisać prawde,

a ci co uważają iż źle robiłem pisząc ten temat

to mam do nich jeddno zdanie:::::

"CO KURWO PRAWDA W OCZY KOLE?"

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Dobra dobra, ja myślę Bambusek jest "NORMALNYM userem tego forum" przynajmniej dla mnie, ale jest pomocny (dzięki temu zyskuje nic nie znaczącą reputację chyba że naprawdę się na to napala choć wątpie) co nie znaczy że 3/4 dzieci tutaj ma go za "guru" (myślę że to też go jakoś super nie bawi), więc to trochę bez sensu, a kolejna sprawa to, to iż nikogo swoim tematem nie zmienisz.

userbarek.png

www.perfectmt2.pl          

Opublikowano

A skąd wiesz, może jednak....

Weź ludzie porobli w huj poradników jak zrobić privy namęczyli sie a

te przysłowiowe noobki piszą dalej [PROBLEM] mimo iż odpowiedź na nie

jest już dawno udzielona w odpowiednim TEMACIE no japierdole!

Zrozum że poprostu ten dział jest tak tragicznie spamowany nie potrzebnymi TEMATAMI!

A tak wgl. to tyle jest serwerów że japierdole, zamiast wziąść sie za jeden poządny albo zrobić

priv. innej gry bo tyle ich jest to nie akurat metin2, akurat muszą być [GA] a poco? żeby po 7 dniach

serwer sie zjebał no japierdole...

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Tak mnie też to wkurza jak ktoś pisze temat "Jak dodać GM" "Jak edytować handlarzy".

Albo piszę że oni mogą wchodzić na serwer a inni nie a okazuje się że nawet portmapa nie mieli uruchomionego...

Opublikowano

zgadzam sie w 100% ale tu 50% ludzi sa chamy i wgl Bambusk3k jest spoko ale polowa to dzieci neo tutaj inaczej nie trafisz do ludzi jak bez kultury chcesz pogadac z nimi zniz sie na ich poziom

 

popatrz na swoja sygne a potem mow o kulturze

57199140501148694665.png

Opublikowano

xxx

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

@SuicideRLZ nie dawaj pare minutke.

Zepsujesz se u mnie reputacje całkowicie - . -

Narazie mam cie za kolesia co zrobił pliki serwerowe z

kilkoma bugami, troche wolniejsze, stabilniejsze który

często jak noob zamyka mi tematy!

Niech temat będzie a nie.

Ludzie sie wypowiadają i dobrze.

A tak wgl. to FAJNIE BY BYŁO

jak by wogóle nikt jeszcze nie wiedział

jak zrobić priv serwer!

Cieszył bym sie!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

"Czytam i czytam tworzenie i dochodzę do tego samego wniosku. Mam pewien pomysł co do tego. Ale, pierw wy coś wymyślcie co z tym zrobić "

Nie zabardzo rozumiem twoją wypowiedź.

Ale wiesz ciekawi mnie twoja opinia, popierasz mnie czy nie?

A ten pomysł to na zwalczenie tej zarazy noobstwa czy co?

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

To i ja się wypowiem na temat Sui'ego.

Niby napisał kilka tutków, zrobił pliczki serwerowe, ale według mnie zgrywa kozaka.

Myśli że wszystkie rozumy pozjadał i jest najmądrzejszy z wszystkich.

A Bambus3k...

Nie miałem nigdy o nim złego zdania.

Zawsze odpisze mi na gg nawet w byle błachej sprawie.

Opublikowano

To i ja się wypowiem na temat Sui'ego.
Niby napisał kilka tutków, zrobił pliczki serwerowe, ale według mnie zgrywa kozaka.
Myśli że wszystkie rozumy pozjadał i jest najmądrzejszy z wszystkich.
A Bambus3k...
Nie miałem nigdy o nim złego zdania.
Zawsze odpisze mi na gg nawet w byle błachej sprawie.

 

Święte słowa, Sui myśli że jest niewiadomo kim....

- . -

A Bambusek jest spoko co złego to nie on...

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Najlepiej jak by sie all poradniki z tworzenia serwerów pousuwało,

to by zmniejszyło natężenie nobów, oraz oczyścić wszystkie reklamy.

I tak pewnie 90% to już nieczynne serwery....

Najlepiej jak by nikt nigdy sie nie dowiedział jak prócz dedyka

zrobić priv metin2... Bynajmniej ja bym tak wolał...

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej...

Ci modki co są w dziale metin2 nie ogarniają...

Tak usuwać tematy z niedziałającymi serwerami.

Zrobić poddziały Serwy hamachi,no hamachi,dedyki.

Bambus3k na modka ;]

Opublikowano

A powie mi ktoś co to te Kid...?

Bo nadal nic nie wiem.

Mouthains powiesz co to jest?

Bo coś mnieto ciekawi

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...