Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Pełno Jest Noobków Ale Ja Zawsze Mówie Pomoge, Można Działać!


dupek222

Dobrze zrobiłem pisząc prawde?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobrze zrobi?em pisz?c prawde?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wyzywam kidmoda ^^.

 

 

Napiszcie mi jaki macie pomysł aby zaradzić topicom w tworzeniu.

Mi się wydaje że każdy topic w tym dziale powinien być akceptowany przez moderatora...

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Zaradzić?

 

Ja proponuje

 

+Oczyścić dział reklamy serwerów.

+I tutaj zastosować ograniczenie tworzenia serwerów, najlepiej tuty tylko pod

serwery które długo postają, dedyki, coś w tym stylu, znaczy hamachi też

ale nie takie 2 dniowe, żeby GA miał rozrywke - . -

tzn. dawać tylko tuty niektórym, z planami, nie wiem

haslo dać do nich albo coś w tym rodzaju, tak było by lepiej.

+Zamykać bezwzględnie i usuwać każdy temat na który

odpowiedź była i jest udzielona w odpowiednim temacie.

 

Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy ciekawego dam Edit ^^

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

No to tak jak pisałem,

Praktycznie ograniczyć tutki dla niektórych userów którzy chcą coś zrobić i wiedzą że to nie postoi z 7 dni.

A tematy problemy najlepiej usunać, bo jak jest problem to go się rozwiązuje, a gdy sie go rozwiąże

to on zostaje gdzieś zakopany, a tak sie go usunie i będzie odrazu czyściej.

Poprostu co ja będe mówił

 

Restauracja DZIAŁU!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

a mnie dobija to że jakieś pejsy zamiast rozwalać własnie takie servery rozwalają tych co się staraja ;/

"Mam szacunek do przyjaźni

Mam szacunek do miłości

cenie w człowieku uczucia

a nie jego posiadłości

Mam szacunek dla prawdziwych

Mam pogardę dla fałszywych

zaciskam piąchy za te wszystkie wyrządzone krzywdy"

Opublikowano

Wg. mnie powinno wprowadzić się, że za temat związany z jakimś tam problemem dawało się warny.

Forum podobno do pomagania ale jak tu pomagać jak jest milion tematów np."Jak dać GM na swoim serwerze?"

Opublikowano

@QBA_96 ma racje w 100%,

Popieram to co napisał, no to już Mouthains masz super sugestie ^^.

Dobrze by też było ograniczyć poradniki tworzenia serwerów,

powiedzmy iż serwerów jest sto tysięcy...

A tak jak by już nie tworzono nowych, to poprostu

gracze skupili by sie na konkretnie jednym fajnym

a nie latają jak muchy z 1 na 2....

Poprostu żeby tuty nie były dla byle kogo,

ktoś zrobi se serwa hamachi ludzie będa grać

wciągnie ich a tutaj dupa pada... Żenada!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Sam jesteś noobem,

-MarioBase

Nigdy taki nie byłem jak pisze tutaj user, powiem ci że on pisząc to pokazuje

i ty naśladując go pokazujesz jakie jesteście MATOŁKI : )!

Żal mi was.

Poco sie KURWA udzielacie tutaj?

Nie pasi?

Popatrz, napewno lepiej pisze od ciebie poz względem ortograficzny niż ty,

idź sie SPAL w junkersie jak ci coś nie PASUJE!

A ty "glinka333" idź na wikipedie i przeczytaj co oznacza "Restauracja", weź noobie idź sie schowaj

a nie krytykujesz...

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...