Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban prosił bym o POMOC!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam Serdecznie wszystkich 

przychodzę z problemem 

Chodzi o serwer dostaje bana automatycznie po założeniu Konta i zalogowaniu 

Serwer PangeaYT2

Metody których probowałem Zmiana Adresu MAC

HWID ID 

Nie POMAGA CZY KTOŚ POMOŻE MI TO OBEJŚC JESTEM W STANIE NAWET ZAPLACIĆ

Edytowane przez AnonymMe
Opublikowano (edytowane)

Widocznie już wcześniej dostałeś bana i cie po prostu zablokowali z możliwością tworzenia nowego konta.

Raczej z tym nic nie zrobisz (tak na 90%) ale zawsze możesz spróbować z wirtualnej maszyny lub na innym komputerze.

 

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano
5 godzin temu, Insigin napisał:

Widocznie już wcześniej dostałeś bana i cie po prostu zablokowali z możliwością tworzenia nowego konta.

Raczej z tym nic nie zrobisz (tak na 90%) ale zawsze możesz spróbować z wirtualnej maszyny lub na innym komputerze.

 

Wiem ze banuja na ID Karty graficznej da rade zmienic ?

 

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, AnonymMe napisał:

Wiem ze banuja na ID Karty graficznej da rade zmienic ?

 

Da się ale

1. Za dużo roboty przy tym + lepiej niech ktoś doświadczony z tym zrobi niz osoba co nie ma pojęcia o informatyce czy sprzęcie komputerowym.

2. Możesz uszkodzić sobie grafikę

3. Po takim zabiegu byle jaki serwis komputerowy może ci odmówić naprawy tego.

4. Nawet jej nie sprzedasz po takim zabiegu.

 

 

Już lepiej by napisać do admina czy za kasę cie odbanuje ale w ta wątpię 

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano

Oj takich możliwości może być wiele w jaki sposób zostałeś zbanowany chociażby po jakieś wpisy w regedit które umożliwiają weryfikację.

Bym ci pomógł ale nigdy bana nie dostałem więc nie mam jak sprawdzać, ale jest to realne by się odbanować, trzeba po prostu znaleźć taktykę którą stosują. 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Mam  to samo nic nie pomaga masakra ja nwm jak oni to banuja to jest pojebane.Coz ojebalem ludzi na 100 kb ale brylki sa bezpieczne na innym kompie/koncie.Jesli znajdziesz rozzwiazanie daj znac w kom 😧

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...