Skocz do zawartości

Top 5 serwerów minecraft

Zata

Rekomendowane odpowiedzi

W tym poradniku pokaże wam sporządzone według mnie Top 5 serwerów minecraft

Top 5 Dragonsurvival.eu- jest to serwer bez fabuły o tematyce survival+gildie+megadrop jest dostępny na wersjach 1.8.8-1.17.1

Top 4 crafted.pl- Serwer o masie trybów (skyblock, toxicocean, minecraft extreme) jest ciekawy i jeśli lubicie nie korzystać z żadnych komend podczas gry to wam go polecam 

Top 3 stylowamc.pl- serwer o różnych trybach nie jest za duży ani też mały sławiony za tryby oneblock i survival+działki Wersja 1.8.8-1.18.2

Top 2 Kokscraft.pl- Serwer minigames, aktualnie największy w Polsce, naprawde dopracowana strona internetowa własnoręcznie budowana mapa (1.8.8-1.17.1)

Top 1  Zatacraft.pl

Na pierwszym miejscu naszej listy znajduje się tzw. mały lokalny serwer survival+działki, posiada fabułe, zadania od npcetów, własne craftingi i wiele więcej cała mapa jest renderem całej kuli ziemskiej! w skali 1:1000 ma rozwiniętąstrone internetową i jest posadzony na solidnym hostingu. Ten serwer moim zdaniem najbardziej zasługuje na twoją uwagę

reklamazatacraftimage.png

Mam nadzieje że lista serwerów ci się spodobała jeśli to wiesz co robić C;

Edytowane przez Zata

Ja rozumiem, że subiektywna opinia, ale naprawdę bardzo Cię poniosło z napisaniem takiego wpisu. Z cenami rang jak na nowy serwer też nieźle polecieliście z fantazją. Jedyny plus to custom mapa i to by było na tyle. Jeszcze ta reklama rodem z Painta. 
PS. Czekam na mute, bo mówię, że inne serwery są lepsze. 

8aVvxa2.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Top 5 serwerów minecraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...