Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na Windows 10 zagram w ViceCity, Gta 3, a zwłaszcza Gta SanAndreas?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry i czołem, tak jak brzmi nazwa tematu,

najbardziej zależy mi na Gta SanAndreas, chciałbym powspominać stare czasy i przejść tą niezwykłą serie. Będą jakieś problemy na tym systemie? 

a tak na marginesie: dlaczego Gta SanAndreas na PC na allegro jest tak droga? (100 do nawet 300zł za oryginalną płytę z pudełkiem)

 

jeśli jest to zły dział proszę o przenoszenie do prawidłowego :)

Opublikowano

Do uruchomienia gry powinno wystarczyć ustawienie kompatybilności, ale to zależy od kilku rzeczy. W najgorszym przypadku wystarczy pobrać fixa z internetu.

 

To jest ukryta treść, proszę

Niejedna osoba by chciała wydanie fizyczne, a nieco ciężej zdobyć z pewnych względów... Możesz głównie zakupić klucze na platformy.

Opublikowano
Teraz, Vosly napisał:

Do uruchomienia gry powinno wystarczyć ustawienie kompatybilności, ale to zależy od kilku rzeczy. W najgorszym przypadku wystarczy pobrać fixa z internetu.

 

To jest ukryta treść, proszę

Niejedna osoba by chciała wydanie fizyczne, a nieco ciężej zdobyć z pewnych względów... Możesz głównie zakupić klucze na platformy.

wyjaśnisz krótko co to jest ten fix i na czym on polega? 

orientujesz się może, czy któryś z sklepów w Polsce ma w sprzedaży jeszcze tę grę? 

Opublikowano
6 godzin temu, Skyr napisał:

Dzień dobry i czołem, tak jak brzmi nazwa tematu,

najbardziej zależy mi na Gta SanAndreas, chciałbym powspominać stare czasy i przejść tą niezwykłą serie. Będą jakieś problemy na tym systemie? 

a tak na marginesie: dlaczego Gta SanAndreas na PC na allegro jest tak droga? (100 do nawet 300zł za oryginalną płytę z pudełkiem)

 

jeśli jest to zły dział proszę o przenoszenie do prawidłowego 🙂

San Andreas działa na 100%, co do reszty nie wiem. Raczej stacjonarnie nie dostaniesz już wersji pudełkowej w żadnym sklepie. 
Fix to taka łatka, która pozwala uruchomić daną grę, ale na 99% nie będziesz tego potrzebował. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...