Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S6+][x150] agropol [EDIT: 7 STYCZNIA STARTUJEMY TAK MYSLE :) ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze ze dalej jest stala ekipa torpedujaca wszystko co jest nie na reke niestety nie tedy droga. Pisalem z Koniqiem na priw i jesli chodzi o exp to na ds pokazywalo roznice expa a tego niedarady zmienic i to zawsze pokaze stan faktyczny tego co jest nie tak. Pozatem gralem bo On mnie zachecil i bylo naprawde fajnie ale nieznosze kacjarstwa. Niewiem kto ma dostepdo maszyny a to co piszecie niema znaczenia bo faktem jest ze przekret byl. Obecnie niema gdzie grac tak naprawde lubie mu i nieszukam altrntywy dla tej gry. Chyba wroce do Heroes lub gothica slyszalem ze powstal dodatek Kroniki Myrtany moze tomnie wciagnie. Co do tego serwera zycze powodzenia w nowej ktorejs z kolej odslonie chodz niewiem dlaczego kazda edycja szybko upada i jak pisali gracze zawsze przez jakies przekrety. Na tym koncze i niebede tutaj juz zagladal co znaczy ze niebede juz wiecej wyjasnial czegokolwiek. Pozdrawiam all graczy Mu .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

tak freedom agropol i fenix 3 projekty o ktorych słuch zaginą xD zamiast we 3 cos zrobić to kazdy chuj na swój strój i nic z tego nie będzie typowe polaki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 4.11.2022 o 08:36, gokukid89 napisał:

tak freedom agropol i fenix 3 projekty o ktorych słuch zaginą xD zamiast we 3 cos zrobić to kazdy chuj na swój strój i nic z tego nie będzie typowe polaki

mordeczko zlota, 
nieda sie zrobic nic w kooperacji gdyz kazdy ma inna wyzje. 
o agropolu sluch nie zaginal- to ja zaginalem 😄

 

BUMP, 

7 STYCZNIA STARTUJEMY TAK MYSLE z X150

asdasd.jpg

  • ZapraszamDoStolu zmienił(a) tytuł na [S6+][x150] agropol [EDIT: 7 STYCZNIA STARTUJEMY TAK MYSLE :) ]
Opublikowano
W dniu 2.01.2023 o 18:31, makumbaxxx napisał:

Wpadne zobaczyc co sie zmienilo aczkolwiek gram na globalu ale z agropolem laczy nas szorstka milosc jak powiedzial towarzysz Miler 🙂

 

wiadomo, 

raczej nic sie nie zmienilo poza tym,  ze usunalem te problematyczne rzeczy ktore wyszly rok temu.

Nie oczekuje duzo online bo wiadomo jak to jest z agropolem ale co tam, i tak stoi wlaczony i tak to why not 😛

 

I podczas swiat mnie naszlo, ze w sumie niema gdzie grac i moze by popykal na globalu- tylko czy jest sens? 

pozdro 

 

asdasd.jpg

Opublikowano
19 godzin temu, ZapraszamDoStolu napisał:

wiadomo, 

raczej nic sie nie zmienilo poza tym,  ze usunalem te problematyczne rzeczy ktore wyszly rok temu.

Nie oczekuje duzo online bo wiadomo jak to jest z agropolem ale co tam, i tak stoi wlaczony i tak to why not 😛

 

I podczas swiat mnie naszlo, ze w sumie niema gdzie grac i moze by popykal na globalu- tylko czy jest sens? 

pozdro 

 

Na globalu gracie ? Jak się tam dostać 

Opublikowano
W dniu 4.11.2022 o 09:36, gokukid89 napisał:

tak freedom agropol i fenix 3 projekty o ktorych słuch zaginą xD zamiast we 3 cos zrobić to kazdy chuj na swój strój i nic z tego nie będzie typowe polaki

misiaku ty mój, przecież te 3 projekty startują w tym roku (2023)

Dean Winchester Coffee GIF

Opublikowano (edytowane)
W dniu 4.11.2022 o 09:36, gokukid89 napisał:

tak freedom agropol i fenix 3 projekty o ktorych słuch zaginą xD zamiast we 3 cos zrobić to kazdy chuj na swój strój i nic z tego nie będzie typowe polaki

Freedom nie zaginął -_- , ale z tą współpracą to masz trochę racji 😉

 

Edit// po prostu nie zaglądam na to forum bo strach się bać 

Edytowane przez BorekFreedom
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
3 godziny temu, przeciwkokułestwu napisał:

i jak zwykle wiele zamieszania i zawracania dupy i na koncu cisza ^^ juz mam 2 takich na oku co tak robia 🙂 ciekawe czy jeden sie odezwie 

Siema😳

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...