Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałająca myszka w GTA SA | Seria GTA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie działa mi myszka w gta san andreas

jak zminimalizuje i wejdę z powrotem to przez chwile działa ale tylko w menu jak wejdę do normalnej gry to już nic nie idzie myszką zrobić a po wejściu z powrotem do menu znów nie działa
ps. od początku gry zrobiłem kilka misji i działało normalnie odpaliłem grę 2 dnia i jest to co powyżej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hmm coś kojarzę taki problem. Zobacz może w ustawieniach czy masz ustawione na "mouse + keys" 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Odpal GTA:SA oraz menedżer zadań > zakładka "szczegóły" > odnajdź tam proces gta_sa.exe > kliknij prawym na niego i wybierz opcję "Ustaw koligację"  > odznacz wszystkie procesory i zostaw zaznaczony "Procesor CPU 1" tak jak na ss.

image.png
Po tym wszystkim myszka powinna znowu działać.

Edytowane przez Maksasioros

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.02.2022 o 11:18, qbixonek napisał:

nie działa mi myszka w gta san andreas

jak zminimalizuje i wejdę z powrotem to przez chwile działa ale tylko w menu jak wejdę do normalnej gry to już nic nie idzie myszką zrobić a po wejściu z powrotem do menu znów nie działa
ps. od początku gry zrobiłem kilka misji i działało normalnie odpaliłem grę 2 dnia i jest to co powyżej

Są dwa sposoby rozwiązania twojego problemu!

 

 

____________________________________________________________________________

1. Włącz grę: Grand Theft Auto: San Andreas

2. Zminimalizuj grę

3. Włącz menedżer zadań (CTRL + SHIFT + ESC) 

4. Odszukasz proces "gta_sa.exe"

5. Kliknij prawym na proces

6. Zakładka "Przejdź do szczegółów" 

7. Ponownie odszukaj proces "gta_sa.exe"

8. Kliknij prawym na proces

9. Ustaw koligację

10. Ustaw na 1 CPU

11. W razie problemów z ustawianiem zobacz na załączony załącznik.

____________________________________________________________________________

Drugi sposób

 

1. Zainstaluj bibliotekę CLEO oraz ModLoader

2. Zainstaluj paczkę modyfikacji "SilentPATCH" 

3. Po instalacji włącz grę

4. Ciesz się grą z bez problemową myszką!

image.png.5a8a74145ec118023017758fed5858b6.png

  • pannikodem zmienił(a) tytuł na Niedziałająca myszka w GTA SA | Seria GTA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...