Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Yitian2[Dedyk][Pl]


InfernoSkull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yitian2

 

Przedstawiam Wam prywatny serwer dedykowany Yitian2

Chcesz zagrać na najlepszym serwerze, przy którym inne serwery wymiękaja?

Zapraszam!!

 

Parametry:


  • Procesor: Cztero Rdzeniowy
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Połšczenie: 100 MiB

 

Raty:

Exp: x300

Drop: x300

Yang: x300

 

Na start:

Podstawowy ekwipunek 1lv, Koń bojowy, buty wiatru.

 

Kowal:

Ulepszacze: Tak

Magiczny metal: Nie

 

Handlarze:

yitian2handlarze.jpg

 

Strona serwera:

http://yitian2.pl/

 

Rejestracja:

"http://yitian2.pl/register.php"

 

Ip serwera:

Nie podaje ze względów bezpieczeństwa. 

 

Status:

http://yitian2.pl/status.php

 

Launcher serwera:

http://yitian2.pl/Yitian2.rar

 

Skan launchera:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/a54b27e177db5a9a8366256b43bf3609483f43cb68701c3be9cf08ac780cf002-1277146683

 

Client serwera:

http://wyslijto.pl/files/pre_download/y5cwji5j9i

 

Skan clienta:

Plik za duży.

 

Kraj.

Gramy w: Wszędzie

 

Team:

  • [HA] FrosT
  • [GA] Zonni
  • [GM] Furi4

 

Rekrutacja GM

Nie

 

Kontakt

Na Forum

 

Forum

http://yitian2.pl/board/

 

Video

----

 

 

Serdecznie Zapraszam!

_________--------------_________

 

 

Chcesz mieć taka reklamę serwera?

Zobacz.

PROSZĘ O MINUSY!!!!!

sygnat.png

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mineralik , były to tematy zrobione przez jakieś dzieci, bez ss'ów etc, więc warna to możesz dostać ty . ; ]

@EDIT Widać także jak się znasz mówiąc "DUBLE POST" .

sygnat.png

Opublikowano

Nie polecam serva, dawniej xLast to też gówno!!! Totalne dno

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

Skan , etc są, dziękuję Mou za przywrócenie, UP to nie jest ten sam xlast , więc nie musisz tak pochopnie oceniać, w końcu to twoja opinia i masz do tego prawo.

sygnat.png

Opublikowano

siema czy tylku u mnie pisze ze źle przepisałem kod z obrazka rejestrowałem sie tam moze ze 10 razy i za każdym razem tak samo pisze

HELP!!!!!!

do6qfp.jpg

Opublikowano

Błąd = _+

 

EDIT

 

up@

 

Małe litery ;]


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

pobralem launcherta to notatnik mi sie sciagnal

 

Może spróbuj dodać końcówkę .exe

 

@topic

 

na tym serwie elegancko wbiłem 83 lvl pośród noobków, potem postać zaginęła, pewnie jak zmieniali na yitiana ;]

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Nie polecam serva..Jak to dawny server xLasta to powiem wam , że nie podoba mi się bo wszystko jest w IS'ie (eq).

Pamiętam też że mały drop yang..może jedynym plusem to są te kolczyki co dają 200 obrony i 200 ataku..nic więcej :/

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

Kiedyś to był super serwer ale ostatnio schodzi na psy i gra na nim nie dostarcza już rozrywki jak kiedyś.

Dla mnie tego serwa juz nie ma.

Proponuje uczcic starego xlasta minutą ciszy.

860331433165800174608.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...