Skocz do zawartości

Prezentacja MediumNoIS Serwer jak za starych czasów bez ITEMSHOPU, dostosowany do dzisiejszych realiów.

Polecane posty

b21.png

b2.png

b3.png

b4.png

Gdzie mogę pobrać klienta i zarejestrować się?
Link do strony rejestracji - jest ona dosyć prosta i podstawowa - ale spełnia swoje zadanie:  http://mediumnois.pl/

Możliwość założenia konta zostanie odblokowana w momencie startu serwera: 04.11.2021 godz. 16:00

Client został umieszczony na google drive – możliwy do pobrania wcześniej.

Na dysku dostępna również prezentacja z szerszym opisem respu bossów - dla Graczy polecam się zapoznać.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1zzfXKxXdarW_rYDgc2AuhJRMmSDhU-pJ/

Edytowano przez niknak1313

Wszystko spoko i wgl.

Ale

1.Domena  zamiast IP (łatwiej zapamiętać nazwę jak ciąg cyfr).

2.W miarę możliwości ogarnijcie sobie autopatchera (ludzie z reguły są leniwi) .

3.Załatwcie sobie prezentacje w formie graficznej .

4.Discord serwerowy dla lepszego kontaktu z graczami( dużo osób woli DC jak grupę na FB)

Sadzać po opisie jak i charakterze (tak grałem na hamachi) jesteś poczatkującym technikiem wiec w miarę możliwości( o ile będziesz chciał) to ucz sie programowanie, kilka systemów nie zaszkodzi a może i urozmaici gre.

A i zapisywanie pasow 😄 tłukłem o to dniami i nocami. Czasy 2010 ale chcesz aktualne realia także nie zapomnij o tym 😄 

Lata 2010 ale nie zapomnij o rozwijaniu samego gameplayu 🙂

Powodzenia 

Edytowano przez Insigin

Dzięki za pro-tipy. 
Kupiłem domenę właśnie się zmiana realizuje - około 24h. 
Co do clienta - tak miałem się z Tobą. Jak powstaną zmiany do clienta to i powstanie patcher. Przez okres trwania hamachi powstała 1 zmiana do clienta - na potrzeby serwera vps.
I pewnie zmian nie będzie bo wszystko co być może będę zmieniał - będzie się działo na serwerze. Więc super opcja dla leniwców 😀raz pobranie clienta i z bańki.
Ch jest nie wiele - respy szybkie także opcja "Zapisz Hasło" wyloguj/wklej hasło/zaloguj odpada - o tym również z Tobą tłukłem dniami i nocami i NIE będzie tego 🤣  .
Priorytetem były uwagi gameplay a nie Client gry. Co prawda zmieniłem trochę opisów właśnie na te potrzeby. 
Co do discorda - bardzo dobry pomysł Dzięki!!! 👍 w wolnym czasie coś ogarnę i dodam do strony.
Na prezentację już nie mam czasu 😔
A serwer zrobiłem po to żeby nie wydawać na IS dla grona swoich graczy. Taniej jest kupić Serwer, niż na IS bulić w 10 osób po 30 złotych/msc 🥵  - a założenia są proste, podropić, zrobić eq skille i się tłuc.
Także chętnych zapraszam!

52 minuty temu, niknak1313 napisał:

Ch jest nie wiele - respy szybkie także opcja "Zapisz Hasło" wyloguj/wklej hasło/zaloguj odpada - o tym również z Tobą tłukłem dniami i nocami i NIE będzie tego 🤣  .

To będziemy tłuc się dalej 😄

Co do discorda - bardzo dobry pomysł Dzięki!!! 👍 w wolnym czasie coś ogarnę i dodam do strony.

Jeśli będzie potrzeba pomocy, jestem do dyspozycji.

Na prezentację już nie mam czasu 😔

Znam parę osób co za dyszkę mogą ci taka zrobić także jeśli zainteresowany to PW 

Edytowano przez Insigin

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...