Skocz do zawartości

Laptop do 2000

Polecane posty

Jaki masz budżet na zakup? 2000 zł

Kiedy zamierzasz kupić laptopa (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? Najlepiej na dniach

Jaki ma być rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość)? 14-15,6"

Jakie będzie główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)? Głównie będzie wykorzystywany do oglądania filmów, przeglądania internetu przechowywania zdjęć oraz do nauki

Czy masz jakieś wymagania specjalne (np. matowa matryca.)? Matowa matryca to standard oraz bateria żeby w miarę trzymała

Czy masz jakieś osobiste preferencje? -

Czy do laptopa ma być dołączony system operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)? Tak

Jedynie sensownego co znalazłem to ten model https://www.x-kom.pl/p/643870-notebook-laptop-141-hp-14s-i3-1115g4-8gb-256-win10-ips.html który aktualnie jest na promocji za 1850 zł

Update

Znalazłem jeszcze 2 te same laptopy tylko z większym ekranem aczkolwiek różnią się procesorem

i3-1115G4 vs AMD Ryzen 5 3500U 

Co myślicie na ich temat? Który waszym zdaniem lepiej wybrać?

https://www.x-kom.pl/p/673735-notebook-laptop-156-hp-15s-i3-1115g4-8gb-256-win10-black.html

https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-hp15-r5-350-8gb-256ssd-w10.bhtml?fbclid=IwAR3aGp9Udrt4oUCH4LLwU1F2k1tkVdb0IQXwCWh3zTng286aCwojEVgJn0Q

Praktycznie nic lepszego nie dostaniesz, jest to dobry wybór. @XXrexonXX

Ewentualnie trochę minimalnie ponad budżet

Acer Swift 3 R3-4300U/8GB/256/W10 Srebrny 2099 zł
Matryca FULL HD IPS, lepsze wykonanie aluminiowa obudowa, wydajniejszy procesor 4 rdzeniowy i podświetlana klawiatura. Bardzo dobre wyniki pracy na baterii.

Ewentualnie z sporo wydajniejszym 6 rdzeniowym procesorem, ten sam model który podałeś
HP 14s Ryzen 5-4500/8GB/512/Win10 IPS

Ten drugi model HP jest powystawowy dostępny tylko w wybranych salonach.

Edytowano przez Gajwer

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Czyli koniec końców najlepszym wyborem do tych 2000 jest ten HP 15s i3-1115G4/8GB/256/Win10 Black jeśli dobrze rozumiem. @Gajwer

Co do twoich propozycji to niestety, ale budżet to ostatecznie te 2k, gdyż laptop kupuje znajoma i nie chce przekraczać założonego budżetu. 

Edytowano przez XXrexonXX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...