Skocz do zawartości

Nowy komputer.

Polecane posty

Jaki posiadasz budżet na kupno : 2600 zł 

Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) : za miesiąc.

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora : monitor full HD. Ze starego komputera tylko zasilacz się nadaje do użytku Antec 500W.

Do czego ma służyć komputer : Głównie do grania, szczególnie farming simulator 2022

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.) : Nie.

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny : Nie

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły : Nie.

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu : Brak.

Czy części mogą być używane : Nie. 

@maslana3333 OP nie potrzebuje monitora, poza tym ten zestaw to porażka - MOBO droższe od CPU, 1x8GB do "gier" oraz HDD w 2021 roku.

@Squidder Trzeba było kupować komputer jak zakładałeś tematy 2 lata temu, teraz w tej cenie to sobie możesz co najwyżej kupić komputer do LOL'a lub CSGO i nic więcej w tym budżecie. Do 1800-1900 zł można zbudować bazę bez zasilacza (chociaż to co poruszałem w temacie o PC 2 lata temu nadal aktualne), oraz GPU (o to martwisz się sam próbując dorwać jakąś używkę GTX 1070 na allegro w cenie 1500-1600 zł). Budżet zostanie wtedy przekroczony o prawie 1000 zł, ale jak chcesz do gier to nic innego nie pozostaje. W budżecie to się mieścisz z Xbox Series X - Gamepass, spokój ze sprzętem aż do końca generacji, FS22 ruszy bez problemów.

7 godzin temu, Anhin napisał:

@maslana3333 OP nie potrzebuje monitora, poza tym ten zestaw to porażka - MOBO droższe od CPU, 1x8GB do "gier" oraz HDD w 2021 roku.

@Squidder Trzeba było kupować komputer jak zakładałeś tematy 2 lata temu, teraz w tej cenie to sobie możesz co najwyżej kupić komputer do LOL'a lub CSGO i nic więcej w tym budżecie. Do 1800-1900 zł można zbudować bazę bez zasilacza (chociaż to co poruszałem w temacie o PC 2 lata temu nadal aktualne), oraz GPU (o to martwisz się sam próbując dorwać jakąś używkę GTX 1070 na allegro w cenie 1500-1600 zł). Budżet zostanie wtedy przekroczony o prawie 1000 zł, ale jak chcesz do gier to nic innego nie pozostaje. W budżecie to się mieścisz z Xbox Series X - Gamepass, spokój ze sprzętem aż do końca generacji, FS22 ruszy bez problemów.

Kupiłem ten komputer 2 lata temu mam go do teraz i działa bardzo dobrze ten teraz nie miał być dla mnie  🙂 Sądziłem, że jak wtedy się udało kupić za 2700k to teraz. też nie będzie problemu, ale skoro jest to trudno. 

Temat można zamknąć. 

Sytuacja z cenami kart graficznych jest jaka jest i nie ma perspektyw by uległa poprawie, chwilowa i dodatkowo niewielka poprawa była w czasie wakacji. Na ten moment bez budżetu ok. 4000 zł nie ma co myśleć o kupnie komputera do gier.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...