Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Właczyc 4-5 Easy ? I Wiecej Niz 1 Mulihack?


Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Andzrej pisal ze mozna tylko 3.

multihacka nie mozna wiecej niz jednego no chyba ze kazdy inny ale niewiem.

 

Jesli sie myle to sorry :P.

obrazwm.jpg
Opublikowano

Kiedyś pamiętam, że miałem multihacka ale z 1,5 roku temu i chodził 1 na paru metkach naraz...

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Tak, jednym na kilku naraz, da się ale tylko na PRV. Ściągasz MH 1.83 BETA i włączasz jednego i możesz na wszystkich kontach chodzić.

Opublikowano

To na globale też musi się dać zrobić "_"

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Aby uruchomić wiecej niż 3 exp boty musisz szybko nacistac uruchom grę. :) (bardzo szybko)

 

beztytuupz.png

 

 

Opublikowano

Aby uruchomić wiecej niż 3 exp boty musisz szybko nacistac uruchom grę. :) (bardzo szybko)

 

beztytuupz.png

tak tylko ze masz wczytywanie i moze wyskoczyc jakis blad :) (nie wiem nie jestem pewny)

a co do 3 MH to ja doradzam Ci zrobic 3 konta uzytkownikow na 1 komputerze np. user1 user2 user3

i tak na user1 wlaczasz easymetin2 i mh dajesz ''przelacz uzytkownika''

i logujesz sie na user2 tam to samo co na user1 (wlaczasz easy i mh)

pozniej znow przelaczasz usera i wbijasz na user3 i wlaczasz easymetin i mh

Wiem wiem wydaje sie duzo roboty ale nie jest az tak duzo :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Opublikowano

Multi Hack tak ale inne wersje np.

Multi Hack by Banjo 3.7

Multi Hack by Banjo 3.2

Multi Hack by Banjo 3.0 itp. ;]

 

Pozdro ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

mozna miec wiecej niz 3 na EM ale nie bedzie dzialac auto login

 

W EM zauważyłem pewien błąd przy uruchomieniu pierwszego bota NIE SPRAWDZA limitu

tzn. jak masz 3 aktywne boty wyłącz menadżerem EM i uruchom ponownie otworzy się 4bot z limitem na -1

UWAGA: nie będzie działać auto logowanie oraz jak wywali któreś okno posypią się pozostałe.

 

 

@bogdanek136

Dodam że EM widzi otwarte okna innych użytkowników

Opublikowano

mozna miec wiecej niz 3 na EM ale nie bedzie dzialac auto login

 

W EM zauważyłem pewien błąd przy uruchomieniu pierwszego bota NIE SPRAWDZA limitu

tzn. jak masz 3 aktywne boty wyłącz menadżerem EM i uruchom ponownie otworzy się 4bot z limitem na -1

UWAGA: nie będzie działać auto logowanie oraz jak wywali któreś okno posypią się pozostałe.

 

 

@bogdanek136

Dodam że EM widzi otwarte okna innych użytkowników

taa ale mi chodzi o mh :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...