Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolacoMU [S6e3] [Exp : 500x / Drop 40%] [No VIP / No Webshop] [06/10/2021 START]!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marudzi ? martwi sie o serwer bardziej niz ty, proponuje jakies zmiany, gra moze byc wymagajaca, ale musi dawac przyjemnosc. ambicje masz duze na "hard" serwer, 11 online, w pierwszym tygodniu, chapeau bas 👏

Opublikowano
18 godzin temu, PolacoMU napisał:

Hildik ty cały czas marudzisz miałeś napisaną publikacje że to ciężki będzie server .Pisane było że to dla twardych osób nie ma przymusów . Przypominam server jest bez donate ! Jak chcecie mies na starcie duże dmg i  mana wam nie spadała to zapraszam was na inne servery z expem 600 -1000x i tam nie będziecie narzekać . Impy dropią z Event Drop (trzeba czytać )

marudzę ? co ty masz 15 lat jak ten co wyzywa na czacie ? czy to może ty ? cały serwer jest gorzej ustawiony niż gotowce, myślisz czemu masz 5 online ? (nawet mniej bo ludzie graja na 2 kontach)

 

jako Administrator powinieneś podchodzić bardziej inteligentnie i kreatywnie do tego co robisz

 

 

Opublikowano (edytowane)

 

Important information!

At the moment, server tests are underway, which will give us the new edition!

Planned start of the Server on 6/10/2021 at 17:00 Polish time !!!

- The new Exp 500 x

- Has been changed to PvM

- Hp and def of monsters have been improved

- And lots of other stuff
- New Admin !!!
 - Classic server without big additions !!!
We focus on the classics.

- The server name remains. As the new Admin of this server I will try to give you nice settings and a good time together. Regards TomTom.

Edytowane przez PolacoMU
  • PolacoMU zmienił(a) tytuł na PolacoMU [S6e3] [Exp : 500x / Drop 40%] [No VIP / No Webshop] [06/10/2021 START]!
Opublikowano

Generalnie serwer miał ruszyć o 17....

Grałem chwile wcześniej oblukać serwer, nawet res acc nie zrobił, jest juz prawie 30 minut po tym ,,NIBY" starcie, a ja wciąż gram tą postacią, którą założyłem jakoś po 16.

 

???

22104_15_03_10_4_57_02_4.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...