Skocz do zawartości

Laptop do warsztatu

Polecane posty

Jaki masz budżet na zakup?:
do 2500-3500zł (prosił bym o laptopy w tych cenach)
Kiedy zamierzasz kupić laptopa (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)?:
na dniach
Jaki ma być rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość)?:
minimum 15 cali 
Jakie będzie główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)?:
będzie stosowany przy diagnostyce samochodów, ale za razem w domu będę wykorzystywał go do przeglądania internetu, oglądania filmów i jakieś mało wymagające gry
Czy masz jakieś Wymagania specjalne (np. matowa matryca.)?:
dobrze jeśli byłby troszkę twardszy niż zwykły laptop, ale wiadomo rzucać nim nie będę, ale może sie zdarzyć, że gdzieś się zsunie
Czy masz jakieś osobiste preferencje?:
brak (rok temu kupiłem acera swifta 3 polecanego przez Gajwera i jestem do tej pory z niego zadowolony, jeszcze nikogo nie zawiódł)
Czy do laptopa ma być dołączony system operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)?:
bez różnicy

Jesteś pewien że większy będzie wygodniejszy? Osobiście wybrałbym 14", w sam raz na kolana do diagnostyki, moi mechanicy z tego co widziałem korzystali nawet z mniejszych 13".

Osobiście do takiej pracy wybrałbym model biznesowy, ze względu na lepsze wykonanie

Lenovo ThinkBook 15 i5-1135G7/16GB/512/Win10P

Jeszcze więcej modeli na ranking laptopów 2021

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

• 4 tygodni później...

Akurat biorę się za zakup i znowu padło niestety na sklep w pobliżu, a nie x-kom bo jednak jest ta pewność idziesz i załatwiasz co trzeba jak sie zepsuje itd.
Pytanie co sądzisz o tych modelach, który wybrać? Jeden na Intelu, a drugi na Radeonie. ktory będzie lepiej sie sprawował? 
Acer Aspire 5 A515-56-5138 15,6" Intel® Core™ i5-1135G7 - 8GB RAM - 512 Dysk - Win10
ACER Aspire 5 A515-44-R54F 15.6" R5-4500U 8GB SSD 512GB Windows 10 Home

Edytowano przez GrubszyId

GTylko że sklep nie jest gwarantem, tylko sprzęt wysyła się do producenta, w większości przypadków jest to gwarancja Door to door, tylko pokujesz laptop i kurier go odbiora.

Jeżeli chodzi o Acer bez większej różnicy modele praktycznie są do siebie zbliżone i wydajnościowo również.

W przypadku lepszej gwarancji 

Dell Inspiron 5505 Ryzen 5 4500U/8GB/256/Win10
Tutaj masz gwarancję naprawy w domu, serwis przejeżdża do domu i naprawa laptop jak jest coś poważniejszego to zabiera, nawet jest możliwość sprzętu zastępczego.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...