Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry, razem z przyjaciółmi chcieliśmy zagrać razem na prywatnym serwerze mc i wszystko jest git, tylko mój jeden znajomy nie ma mc premium. Ja i mój kolega który mamy premium już graliśmy i mamy trochę rzeczy zrobionych. Gdy zmieniam w opcjach serwera na tryb dla non premium to mi i mojemu koledze zmienia się postać, tracimy itemy. Natomiast gdy z powrotem zmieniamy serwer na premium to odzyskujemy itemy. Czy jest jakiś sposób żebyśmy grali wszyscy razem bez utraty przedmiotów?

Opublikowano

Gdy w ustawieniach serwera zmieniasz z premium na nonpremium to tworzy każdemu graczowi dodatkowe ID. Można to zauwazyc wlasnie poprzez pusty ekwipunek lub przy dodawaniu do whitelisty, jesli wpiszesz wh list to bedziesz miec podwojnie te same nicki.

 

Jak dla mnie najprostszym rozwiazaniem, wlozcie itemy do skrzynek, a po zmienieniu opcji na nonpremium wezcie je spowrotem.

GAMESTREF - TWOJA STREFA ROZRYWKI
DC.GAMESTREF.PL | TS.GAMESTREF.PL | FB.GAMESTREF.PL

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Jak ustawić serwer non-premium bez usuwania ekwipunku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...