Skocz do zawartości

Polecane posty

baner.png

Kontakt
Discord GRIERIOR#2136 | PW | E-mail [email protected]
Płatności
PSC | Przelew | Blik
GitHub
Na ten moment brak.
Poszukuje klientów, którzy wyrażą zgodę na użycie ich projektu w moim portfolio, w ramach wdzięczności mogę zejść z ceny.
Naprawdę nie mam czasu na specjalne wykonanie projektu tylko do wsadzenia w portfolio.

Nie podpisuje umów

Edytowano przez GRIERIOR
Dodanie ważnej informacji

• 2 tygodni później...
Dnia 12.07.2021 o 19:58, opkarol11 napisał:

skoro nie masz czasu nawet na stworzenie małego portfolio, to czy masz w ogóle czas na stworzenie większego pluginu / projektu.

Chodziło głównie o to, że nie mam czasu specjalnie za darmo siedzieć i pisać czegoś. Za godziny życia nieodpłatne wiesz, wolę po prostu zająć się hobby, spędzić czas z ukochaną albo przynajmniej zrobić sobie chociażby obiad.

Dnia 12.07.2021 o 19:58, opkarol11 napisał:

ciężko jest zaufać osobie która na forum jest od 7 dni i jest jej to jedyny post.

Tak, zdaje sobie z tego sprawę. Ale kiedyś trzeba zacząć, czyż nie? Na forum dołączyłem po prostu żeby wystawić ogłoszenie, nie ma czego ukrywać.

Hej  

Zauważyłem reklamę GRIERIOR, która oczywiście od razu rzuciła mi się w oczy i postanowiłem napisać :D

Współpraca przebiegła bardzo płynnie, grierior na spokojnie przeczytał cały ten spam dotyczący moich wymagań i starannie opracował plugin, który spełnił moje potrzeby.

Mimo moich wymagań był cierpliwy i spokojny  Cena adekwatna do jakości

Plugin działa w 100%, na pewno skorzystam niedługo ponownie :P

Zgodziłem się również na udostępnienie pluginu do portfolio, mam nadzieję, że innym również się przyda na coś

Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz! :D

serwer dla którego był wykonany plugin: naszemc.pl

Właśnie zakończyłem współpracę z GRIERIOR i jestem mega zadowolony! Miałem do czynienia z wieloma "programistami" którzy olewali sprawę itp ale Grierior bardzo poważnie podszedł do tematy, omówił wszystkie szczegóły i zabrał się do pracy, plugin zrobił naprawdę szybko i tutaj ma kolejnego plusa, plugin działa, oraz cenowo także fajnie wyszło, kontakt bez problemu od razu odpisywał, gdy coś nie pasowało lub trzeba było zmienić/dodać także nie było problemu 😄 . Napewno jeszcze skorzystam  z usług Grierior'a
Polecam serdecznie wszystkim

EDIT PO DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY:

Po dłuższej współpracy z Panem Grieriorem (już miesiąc) jestem jak najbardziej zadowolony, nie było problemu z poprawianiem pluginu, dodaniem paru rzeczy do niego. Wszystko działa jak należy. Kontakt cały czas dostępny, nie musiałem na nic czekać. Polecam najmocniej na świecie 😄

Edytowano przez GoldDRoger

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...