Skocz do zawartości

Pytanie o scam

Polecane posty

Witam wczoraj zostałem okradziony na nóż do cs go o wartości +/- 400 zł . Zostałem okradziony na platformie steam . Osoba , która ukradła mój nóż w jakiś ( nieokreślony sposób ) umiała obejść mój steam guard . Zalogowała mi się na konto ( nawet nie było powiadomienia ani śladu zalogowania ) i wysłała sobie ofertę wymiany i zaakceptowała nie używając mojego telefonu . Okazuje się , że ta kosa do cs go została wysłana osobie z poziomem steam 101 i 5 letnią odznaką steam .  Próbowałem do niego pisać tylko mnie zablokował . Zgłosiłem tą sprawę kilkakrotnie do obsługi steam  , która nawet nieodpowiedziała tylko brzydko mówiąc olała sobie temat.  Z tego co widziałem ten gracz ukradł takich noży sporo ponad kilkadziesiąt skinów warte parenaście tysięcy zł . Jak się okazuje ten gracz prawdopodobnie pochodzi z Geogrii ( Gruzji ) . Mam do was jedno pytanie co z tą kradzieżą zrobić  ? Czy jest sens zgłosić tą sprawę na policji , ponieważ moim zdaniem oni też mogą jak obsługa steam oleć sobie ten temat. Czy ktoś może dać jakieś porady co można w takiej sytuacji zrobić?

Zgłosić taką kradzież zawsze możesz, ale najlepiej abyś miał dowody zakupu tej kosy i że była ona przypisana w danym okresie do Twojego konta. Nawet jeżeli policja na Twoje zgłoszenie podejmie się wyjaśnienia sprawy, to na późniejszym etapie prokurator może sprawę umorzyć ze względu na niską szkodliwość czynu. 

Jeżeli support nie reaguje w ogóle na zgłoszenia, to ciężki temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...