Skocz do zawartości

Współpraca technik i osoba z zasięgami

Polecane posty

Poszukuje:

A - Technika, inaczej osoby która przyjrzy się aktualnej konfiguracji mojego serwera, skonfiguruje pliki wedle mojej wizji, Doda rzeczy które będę chciał i zrobi to tak, żeby działało w sposób poprawny.

Od osoby A oczekuje, przede wszystkim sumienności ale również, uczciwości w powierzonych zadaniach. Nie szukam osoby która wie tylko jak się zalogować do FTP i przerzucić pliki bo to potrafię zrobić sam. Jeśli masz jakieś autorskie rozwiązania super, pomożesz mi w rozwoju. Fajnie by było jeśli nie miałbyś/miałabyś 12 lat.

Aktualnie będę otwierał stary dobry sv+gildie wiec jeśli masz jakieś swoje pliki i chcesz się pochwalić to zapraszam do współpracy.

Dalsza współpraca nie zatrzyma się tylko na sv+gildie z gory uprzedzam.

Dla osoby A przewidziana jest oczywiście rekompensata za pomoc w postaci Banknotów NBP lub co tam byś chciał, wszystko do dogadania. Stała współpraca również wchodzi w grę.

B - Jakaś osoba która zajmie się promowaniem , dla której również będzie przygotowany upominek 💵💸💰

W grę wchodzą osoby głównie z YT (+50k sub) jakiś tiktoker czy inny wróżbita Maciej wszystko do dogadania. 

Coś o mnie:

Jestem Jakub, Mam 22 lata nudzi mi się robota w korpo, której nie rzucę, ale mam ochotę wrócić do czasów liceum gdzie już taki serwer prowadziłem +300 stałych graczy. Wpierdzielam w to ciężko zarobione kochones i nie lubie być oszukiwany.

Zapraszam do współpracy. 

Cześć, jestem chętny na pozycję A. Serwer wojen gildii już robilem, więc nie będzie rzadnego problemu. Najlepiej kontakt przez Discord: SimonB50#1234.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...