Skocz do zawartości

Poszukuje Programisty! PŁATNE

Polecane posty

Witam, poszukuję programisty do napisana kilku/kilkunastu pluginów, ponieważ chciałbym otworzyć serwer SkyBlock, i potrzebuje kilku nowych pluginów, oczywiście są to bardziej i mniej skomplikowane rzeczy, troszkę ogarniam sprawy kilka mógłbym zrobić sam lecz brakuje mi czasu z powodu pracy. Jest to mój kolejny taki post, lecz niestety utrata komputera, skasowała mi wszystkie pliki a kontakt z poprzednimi technikami zaginął ponieważ nie pamiętam haseł do np. gg. Odpowiada mi najlepiej kontakt po przez Discorda, ponieważ tam w pracy mogę wejść i coś napisać. Serwer z biegiem czasu stanie się bardziej rozbudowany o nowe tryby gry, dlatego najlepiej jakby to była współpraca długoterminowa. Od osoby chętnej podjęcia się współpracy oczekiwałbym w szczególności aktywności, ponieważ nie chciałbym aby pluginy były pisane przez 6miesięcy, oczywiście ram czasowych nie oczekuje, ale żeby to było dokładnie i w jak najkrótszym czasie, bez bugów. Chciałbym też aby posiadała jakieś gotowe projekty (swoje) abym mógł ocenić umiejętności, nie szukam osoby co zrobi mi serwer ze sklejka pluginów z internetu. Każdego interesują pewnie płatności, to oczywiście przelew, co do ilości otrzymanych pieniędzy to nie mogę tu napisać czegoś typu 50zł za plugin, ponieważ każdy programista, wycenia swoje umiejętności osobiście, i sam wie najlepiej ile mu się należy za poświęcony czas, więc to kwestia do dogadania. Oczywiście jeżeli współpraca będzie już podjęta, wymienimy się numerami telefonu w celu szybszego, oraz lepszego kontaktu. Pozdrawiam

Kontakt discord:
BakuTV#7015
PS. Tak jak mówiłem to jest najlepsza forma kontaktu dla mnie na dzień dzisiejszy, można pisać też wiadomość prywatną lub pod postem, lecz trzeba liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania.

unnamed.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...