Skocz do zawartości

Własny serwer metin2

Polecane posty

Hej

Od wielu lat gram w Metina. PL opuściłem dosyć dawno i uderzyłem w stronę US -> UK -> SG. W międzyczasie były jakieś privy, ale mało.

Chciałbym zapytać Was jak wygląda dzisiaj sytuacja z grywalnością w metina - przede wszystkim na privach, czy jest tych ludzi sporo? Da radę otworzyć w dzisiejszych czasach priva, gdzie będzie grywalność na poziomie np.1500 graczy? 

Jestem ciekaw jak kształtują się koszty otworzenia i prowadzenia takiego priva. Ile może mnie kosztować otworzenie 'gówno-priva', żeby wgl zobaczyć jak to wygląda, ile i jakie są obowiązki, problemy, itp.? Z jaką kwotą trzeba się liczyć chcąc otworzyć porządny serwer, chcąc go zareklamować, może zatrudnić jakiegoś dobrego technika, kilku ogarniętych GMów, koszty grafiki w przypadku jakichś nowych itemów, itp.? Ile mogą wynieść koszty jeśli chciałbym otworzyć międzynarodowy serwer? 

Widziałem, że w okolicach 2016 roku koszty szacowano na 3-5k pln dla priva w Polsce. Jak bardzo to się zmieniło? 

Może byłby ktoś zainteresowany stworzeniem standardowego priva, bez żadnych bajerów, bez przyszłości, tak by zobaczyć jak wygląda proces i ile to kosztuje?  Podział strat 50:50 😄 Projekt na za kilka miesięcy, nie wiem, 2-3.. chcę jesszcze zrobić głębszy research i pograć na paru privach.

Pozdrawiam!

Oczywiście że dużo ludzi gra w tą piękną grę.

Jeśli chcesz zatrzymać na serwerze sporą ilość graczy no to musi być to naprawdę dobry serwis, z pewnością dobry technik, który ogarnia nowe systemy, maszyna, grafika i reklama w tych czasach to o wiele więcej niż te 3-5k pln.

apBVFJp.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...