Skocz do zawartości

Częste resetowanie hasła

Polecane posty

Czy tylko ja mam taki problem ze co parę tyg musze resetować hasło bo mnie wylogowało z konta i się zalogować nie mogę podając dobre hasło (tak pisze ze złe hasło bądź mail, ale już sprawdzałem to tyle razy ze nie ma szans żeby wystąpiła literówka bądź caps).

Ktoś miał podobny problem? 

1220582354_Beznazwy-1.png.01b54364c67a08beca03f6fa5455c210.png

Ja miałem to samo, a potem okazało się, że do hasła Minecraft trzeba dodać znak specjalny, o którym zawsze zapominałem.
Jeszcze gorsze jest to, że nie można drugi raz ustawić takiego samego hasła, więc brawo Mojang.
Spróbuj zmienić hasło jeszcze raz, zapisz sobie jakiego znaku specjalnego użyłeś i tyle.
A jak nie będzie znów działać po tygodniu, to pisz do supportu.

1472584678_ieKxHrr.gif

1 godzinę temu, bleyzlxrd napisał:

Ja miałem to samo, a potem okazało się, że do hasła Minecraft trzeba dodać znak specjalny, o którym zawsze zapominałem.
Jeszcze gorsze jest to, że nie można drugi raz ustawić takiego samego hasła, więc brawo Mojang.
Spróbuj zmienić hasło jeszcze raz, zapisz sobie jakiego znaku specjalnego użyłeś i tyle.
A jak nie będzie znów działać po tygodniu, to pisz do supportu.

Właśnie problem w tym ze hasło ma 3 znaki specjalne XD, tylko przeważnie kolejność jest inny przy zmianie.

Problem w tym ze od wczoraj mi nie przyszedł link do zmiany hasła (nie ma nigdzie ani w spamie ani w innych folderach)

Chyba faktycznie czas pisać do supportu.

Ogarniasz mniej więcej ile trzeba czekać na odpowiedz z ich strony?

4 minuty temu, Insigin napisał:

Właśnie problem w tym ze hasło ma 3 znaki specjalne XD, tylko przeważnie kolejność jest inny przy zmianie.

Problem w tym ze od wczoraj mi nie przyszedł link do zmiany hasła (nie ma nigdzie ani w spamie ani w innych folderach)

Chyba faktycznie czas pisać do supportu.

Ogarniasz mniej więcej ile trzeba czekać na odpowiedz z ich strony?

Niestety nie wiem, sam do nich nie pisałem, przestałem grać w Minecrafta jakiś czas temu, więc pozostaje Ci napisać i być cierpliwym.
Myślę, że nie będzie to trwać dłużej niż jeden, góra dwa dni jak w przypadku supportów w innych grach.

1472584678_ieKxHrr.gif

10 minut temu, bleyzlxrd napisał:

Niestety nie wiem, sam do nich nie pisałem, przestałem grać w Minecrafta jakiś czas temu, więc pozostaje Ci napisać i być cierpliwym.
Myślę, że nie będzie to trwać dłużej niż jeden, góra dwa dni jak w przypadku supportów w innych grach.

Pożyjemy zobaczymy.

No nic dzięki za odpowiedź.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...