Skocz do zawartości

Czy otrzymam unbana za perma?

Polecane posty

Witajcie, niedawno dostałem permabana nie wiem, czy jest zasłużony, czy nie, według supportu riotu niby tak, ale wiecie sami jak z nimi jest...

Z tego co wiem rzadko kto dostaje unbana jeśli już dostanie perma, ale słyszałem np. na YouTube o przypadkach, w których ludzie byli toksyczni a riot dawał im jeszcze jedna szanse i np. zmieniał im bana z perma na bana na 14 dni, albo totalnie dawał unbana. Moje konto istnieje od 7 lat więc mam do niego duży sentyment i tak zależy mi na unbanie. 

Logi prezentuja sie tak:

[All]: YOUO ARE ASKING AME 2HY I FIGHT
[All]: int

: go next

: toxic blamer
: heimer lost lane
: you to
: look my last morde match\
: 22/8
: this akali

: so why you cant carry

: reported mf
: for toxic
[All]: report mf for wishing my family death
: bot
[All]: yes
[All]: jg gap
[All]: no
[All]: its fault of your toxic
[All]: and swain thinks he can solo everyone

[All]: report them for toxic
[All]: they are very toxi
[All]: remember to report mf

Jak coś to powodem bana jest niby negatywne zachowanie na czacie.  Jak myślicie, da się coś zrobić jeszcze w tym kierunku?, Co ewentualnie mogłbym do nich napisać , aby zmienić jakoś los tego bana?

Pozdrawiam i dziękuje z góry za każdą odpowiedź

• xOstateczny zmienił tytuł tematu Czy otrzymam unbana za perma?
  • 2 tygodni później...

Ban permanentny to ban permanentny. Straciłem konto w diamencie za głupie 2 logi z całego meczu, a dokładniej za słowo "go away noob" i za użycie "fck this game". Od tego nie ma odwołania.

Cytat

[All]: YOUO ARE ASKING AME 2HY I FIGHT
[All]: int

: go next

: toxic blamer
: heimer lost lane
: you to
: look my last morde match\
: 22/8
: this akali

: so why you cant carry

: reported mf
: for toxic
[All]: report mf for wishing my family death
: bot
[All]: yes
[All]: jg gap
[All]: no
[All]: its fault of your toxic
[All]: and swain thinks he can solo everyone

[All]: report them for toxic
[All]: they are very toxi
[All]: remember to report mf

Co do Twoich logów to kara jest jak najbardziej zasłużona.  Sam zwrot "go next" można uznać, że chcesz poddać mecz.

Po drugie: wyrażenia "toxic blamer", "reported", "report" i wyrazy do tego dołączane są uznawane za obniżanie morałów drużyny. Każdy zwrot skierowany do drużyny (swojej jak i przeciwnej) jest uzasadniony tym, że kogoś najeżdżasz.

Z tych logów wynika, że nie masz prawa nawet użyć w meczu "[All]: its fault of your toxic", ponieważ z logów jasno wynika kto był toksyczny w zespole. Jeżeli nie umiesz się komunikować z drużyną to po prostu /mute all i po problemie. To że przegrywasz mecz, to nie znaczy, że masz prawo po kimś jechać. LoL to gra drużynowa, zespołowa i przegrana oznacza, że każdy powinien wziąć pod uwagę SWOJE błędy a nie czyjeś. 

UWAGA! Posiadanie statystyk 20/0/2 nie oznacza, że to Twoja drużyna jest chujowa, tylko ty jesteś chujowy w grze DRUŻYNOWEJ. Sam gry nie ugrasz, więc lepiej oddać te parę zabójstw niż potem płakać, że team nic nie robi.

Pozdrawiam,

Coach 😄

(( jeżeli jesteś chętny, podeślij mi swoją nazwę przywoływacza w wiadomości prywatnej. Sprawdzę Twoje gry i mogę podpowiedzieć co robisz źle oraz zarzucić jakieś wskazówki, pozdrawiam ))

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...