Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam problem . Kiedyś jak grałem sobie na dh na evencie to złapał mnie GM . Dostałem bana oczywiście. Teraz kiedy chce zrobić nowe konto to jak się loguje to pisze : Twoje konto jest zablokowane. WTF ? Wykluczenie z ofert gry chyba. Moje pytanie jest takie jak zrobię nowe konto na Laptopie brata to będę mógł grać normalnie ?? Albo czy format coś pomoże ??

;p

Opublikowano

Na nowym e-mailu człowieku...

2% forumowiczów lubi Mouthains (są głupi), jeżeli należysz do tych 98%( nie głupich) wklej to do sygnatury.

subaruo.jpg

Opublikowano

Jak masz email zmieniony to nie wiem, prawdopodobnie dostałeś bana na IP nigdy się z takim czymś się nie spotkałem -,-.

A co do IP to chyba chodzi o prox'y.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jaki masz internet? Jak masz UPC, napisz do mnie na PW, wytłumaczę ci jak zmienic na nim IP

Nie obrażę się, jeżeli dostanę plusa;)

Opublikowano

Założyłeś konto na emailu na którym własnie masz zablokowane konto i przez to nie możesz grać.

Spróbuj zrobić nowy email jak nie masz 2 i załóż konto wtedy będzie działąć jak się nie myle.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

Jeśli pomogłem lub odpowiedziałem dobrze <Daj +>.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...