Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor gaśnie na 2s przy :ALT + F4"


Shadow666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem mój monitor gaśnie przy kombinacji ALT + F4. Gdy mam odpaloną grę pełnoekranową w moim przypadku np. LoL, CS, Cyberpunk, Wiedźmin itp.

Monitor wyłącza się na 2sek i włącza się już na pulpicie. Działa to też w drugą stronę, gdy chcę z pulpitu wejść do gry.  Nawet bez altf4 gdy kliknę na zminimalizowaną grę na pasku to monitor gaśnie na 2sek i włącza się na ekranie z grą.

Wygląda to tak jakby monitor musiał się wyłączyć miedzy grą a pulpitem i odwrotnie. 

P.S. Mam w grze i na pulpicie ustawioną rozdzielczość full hd 1920x1080.

Link do mojego zestawu komputerowego: https://www.morele.net/inventory/info/af992f85/

Link do mojego monitora: https://www.morele.net/monitor-acer-nitro-vg242ypbmiipx-um-qv2ee-p01-5942136/

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Nie ma.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli korzystasz z dwóch monitorów zmień sobie ustawienia video w grach z "fullscreen" na Windowed/Windowed borderless/windowed fullscreen

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...