Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc przy działaniu tych 2 znaczków « »


szczepniokjakub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Wie ktoś może dlaczego te 2 znaczki « » pokazują się tak w skrypcie (dołączone zdjęcie? 

Tu skrypt:

command /pomoc [<text>]:
    trigger:
        send "" to player
        send "&8» &6/vip &8- &7Informace na temat rangi &7[&6VIP&7]" to player
        send "&8» &5/svip &8- &7Informace na temat rangi &7[&5SVIP&7]" to player
        send "&8» &7/dzialki &8- &7Informacje na temat dzialek" to player
        send "" to player

Bez tytułu (55).jpg

Opublikowano
19 godzin temu, szczepniokjakub napisał:

Witam, 

Wie ktoś może dlaczego te 2 znaczki « » pokazują się tak w skrypcie (dołączone zdjęcie? 

Tu skrypt:

command /pomoc [<text>]:
    trigger:
        send "" to player
        send "&8» &6/vip &8- &7Informace na temat rangi &7[&6VIP&7]" to player
        send "&8» &5/svip &8- &7Informace na temat rangi &7[&5SVIP&7]" to player
        send "&8» &7/dzialki &8- &7Informacje na temat dzialek" to player
        send "" to player

Bez tytułu (55).jpg

zmień formatowanie pliku na UTF-8

Opublikowano

image.png

 

Jeśli masz defaultowy edytor to naciskasz na "Encoding" i tam powinny być tylko dwie opcje - wybierz UTF-8

Opublikowano
Przed chwilą, szczepniokjakub napisał:

Bez tytułu (58).jpg

Skopiuj cały tekst w pliku (CTRL + A, CTRL + C), wpisz cokolwiek np. "tawdjknawd", zapisz to (CTRL + S), i TERAZ zmień kodowanie na UTF-8, następnie wklej z powrotem twój skrypt (CTRL + V), zapisz (CTRL + S) i przeładuj na serwerze

Opublikowano
2 minuty temu, hawK13 napisał:

Skopiuj cały tekst w pliku (CTRL + A, CTRL + C), wpisz cokolwiek np. "tawdjknawd", zapisz to (CTRL + S), i TERAZ zmień kodowanie na UTF-8, następnie wklej z powrotem twój skrypt (CTRL + V), zapisz (CTRL + S) i przeładuj na serwerze

Dzk działa.

A jeszcze 1  pytanie mam. Essentials wywala mi cały czas.

Config:

https://www.mediafire.com/file/ylxsni8ps9majqz/config.yml.broken.1612278136029/file

Scan:

https://www.virustotal.com/gui/file/db19b9a69f485900ef8fd52dc6cb9f5eb613d0d8b0625e3f39c7a331180e3c48/detection

Opublikowano
1 minutę temu, szczepniokjakub napisał:

Napisz mi jakie ustawienia zmieniałeś, bo nie będę całego configu czytał. Napisz tylko co ty tam robiłeś i ja zobaczę w czym problem

Opublikowano
Przed chwilą, hawK13 napisał:

Napisz mi jakie ustawienia zmieniałeś, bo nie będę całego configu czytał. Napisz tylko co ty tam robiłeś i ja zobaczę w czym problem

# A color code between 0-9 or a-f. Set to 'none' to disable.
# In 1.16+ you can use hex color codes here as well. (For example, #613e1d is brown).
ops-name-color: 'none'

 

  format: '{POINTS} {TAG}&7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r{DISPLAYNAME} &8»&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME} &8»&f {MESSAGE}'
    hq: '&4&lROOT &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    mod: '&2&lMODERATOR &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    helper: '&9&lHELPER &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    Admin: '&4&lADMIN &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    hosting: '&e&lCRAFTHOST &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    TestHelper: '&7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    wlasciciel: '&4&lWLASCICIEL &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    TECHNIK: '&5&LTECHNIK &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    YT: '&fY&4T &7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
    gracz: '&7{DISPLAYNAME} &8» &f{MESSAGE}'
 

Tylko to zmieniłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...