Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie Expic I W Co Przypakowac ? Sura 47 Lvl ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gram na S8 (Onyks) Sura Wp i nie wiem gdzie expic i w co przypakowac w postaci ;] ;]

 

Oto moje eQ :

 

-24kk Yang

-Miecz Pełni Księżyca +9 Sr 23 Um -3 Kd Woja +3 I Śmierci +3

-Mistyczna Zbroja Płytowa (42lvl)+8 (103 defa ) 10% Obrażeń będzie dodanych do PŻ z Kd defa +3 i 1 spalony (Razem 113 defa)

-Zamkowy Hełm +6 (49 defa)

-Kryształowa Bransoleta +3 (Regeneracja hp 15%) z bonem + (1000hp )

-Skurzane buty +0 z 1000hp ;] i2% spowolnienie

-Czarna Okrągła tarcza +6 (10% na mistyki)

-Ebonitowe Kolczyki +9 +1650 hp 6% na dzwony i 10% silny przeciwko Ludzią ;]

-Jadeitowy naszyjnik +4 + 1500 hp ;]

 

Skille :

-Smoczy wir na 9

-Uderzenia palcem na 1

-Rozproszenie magii na 1

-Strach na 1

-Czarowany Miecz M5 (Czarowane ostrze)

-Czarowana Zbroja m4 ;]

 

Staty :

- WIT 52 PŻ 9744

- INT 90 PM 2920

- SIŁ 21 Atak (z włączonymi skillami ''tzn z czarowanym mieczem na m5 '' 529 - 544)

- ZR 5 Obrona (z włączonym skillem czarowana zbroja na m4 '398')

 

Pomóżcie powiedzcie w co pakowac w eQ itd ... i gdzie expic ;] ?

 

@Edit Teraz juz 37kk yang ;]

 

@Edit2 Ostrze juz m6 ;] hmmm helm a w jakiej cenie tam chodzi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...