Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy hosting idealny pod twój serwer Shakes&Fidget,Hero Zero i inne!


KRASYY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Darmowy Hosting od ekipy KebHost!

[x] - 512 MB pojemności konta
[x] - Codziennie backup
[x] - Subdomena .kebhost.ml
[x] - Możliwość podpięcia własnej domeny
[x] - 1 baza danych
[x] - Aktywacja do 24 godzin

0zł/na zawsze!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij maila: [email protected]

Wzór maila:
[x] - Nazwa subdomeny np. mojanazwa.kebhost.ml (Jeśli masz swoją podaj ją, my wyślemy ci dalsze instrukcję jak skonfigurować DNS)
[x] - Dodatkowe informacje *Wymagane (Napisz w jakich celach będzie używany hosting): Np. Wizytówka

Aktywacja w ciągu 24 godzin!

Pozdrawiamy, ekipa KebHost!

Gość XRaymondPL
Opublikowano
1 godzinę temu, KRASYY napisał:

Tak

To jak była by możliwość poprosiłbym o stronkę i dane do Filezilli lub Winscp

Nazwa np: XRaymondPL.kebhost.ml

Opublikowano
Przed chwilą, XRaymondPL napisał:

To jak była by możliwość poprosiłbym o stronkę i dane do Filezilli lub Winscp

Nazwa np: XRaymondPL.kebhost.ml

Ok, pod wieczór lub popołudniem wyślę ci wszystkie dane w wiadomości prywatnej na forum

Gość XRaymondPL
Opublikowano
1 godzinę temu, KRASYY napisał:

Ok, pod wieczór lub popołudniem wyślę ci wszystkie dane w wiadomości prywatnej na forum

ok

Opublikowano

Jaki system zarządzania oferujesz?

Dodatkowo zastanowiłbym się, czy bezpiecznie jest rozdawać bezpłatnie dostęp do usług. Nie masz żadnych danych tych osób, a jeżeli zostanie umieszczona pewna zawartość na serwerach, to możesz mieć problemy. No chyba, że rzeczywiście masz firmę i testujesz usługi, w co niezbyt chce mi się wierzyć, bo w dzisiejszych czasach ten proces powinien być automatyczny i samo Twoje postępowanie typu: ,,pod wieczór [...] wyślę ci wszystkie dane'' jest niezbyt ciekawe. Jakbym cofnął się do internetu z kilkunastu lat.

 

Już nie wspomnę o darmowej domenie, która może w każdym momencie zniknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...