Skocz do zawartości

Combo i kolejkowanie skilli

Polecane posty

Witam. 
Potrzebuje pomocy w pewnym temacie!

Mam program który klika parę klawiszy na raz i używam go do comba, problem jaki napotkałem to chciałbym dajmy przykład w lolu by combo zaczynało się od ( E ) chodzi o Katarinę, rozwijając gdy nie mam wystarczającego zasięgu by doskoczyć, Kata rzuca ( W ) po lekkim przyspieszeniu które otrzymuje właśnie z ( W ) dystans się zmniejsza co najczęściej pozwala na rzucenie ( E ) co automatycznie jezeli nie zabije nie pozwala mi ponownie doskoczyć bo nie dostaje resetów, oraz jak by nie patrzeć tracę obrażenia z ( W ) sztylet zostaje w tyle nie mam jak go podnieść, a po podniesieniu prócz obrażeń mogę ponownie doskoczyć, bo czas odnowienia następnego ( E ) zostaje skrócony o jak się nie mylę 80%.
Czy da się przerobić to na zasadzie czujnika że po kliknięciu ( E ) reszta klawiszy kliknie się pod warunkiem że umiejętność zostanie użyta, a nie z powodu samego kliknięcia ( E ). Dajmy przykład w momencie braku zasięgu z powodu zbyt dużego dystansu reszta umiejętności nie zostanie użyta dopóki umiejętność ( E ) się nie aktywuje czyli w skrócie dopóki Katarina nie doskoczy do celu  combo nie będzie kontynuowane.
PS. Jakiś program ktoś poleca do aktywacji klawisza klawiszem? Kliknę P to automatycznie kliknie wraz z nim lub po kolejna literę?

Z góry dziękuję i POZDRO! 

44 minuty temu, katrifer napisał:

kliknie się pod warunkiem że umiejętność zostanie użyta, a nie z powodu samego kliknięcia

46 minut temu, katrifer napisał:

Kliknę P to automatycznie kliknie wraz z nim lub po kolejna literę?

To co w końcu, to pierwsze z warunkiem rzucenia się skilla podchodzi pod czitowanie 😛

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...