Skocz do zawartości

Laptop do 3000

Polecane posty

Jaki masz budżet na zakup?  Między 2500-3000zł

Kiedy zamierzasz kupić laptopa (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? W następnym tygodniu. 

Jaki ma być rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość)? 15.6

Jakie będzie główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)?Ogolnie to gry typu tibia, alw równiez do filmów oraz yt, nie gram w gry które wymagają jakiś wielkich wymagań sprzętowych.

Czy masz jakieś Wymagania specjalne (np. matowa matryca.)? Nie, jeśli chodzi np matowa matryce, ale wolałbym żeby laptop nie miał wbudowanej baterii. 

Czy masz jakieś osobiste preferencje? NIE.

Czy do laptopa ma być dołączony system operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)? Tak

Ogolnie to mam jeden laptop,na oku ale czekam na opinię fachowców oraz inne propozycje. Specyfikacja ustawiona jak w linku poniżej w dodatku w promocji laptop. 

Link: https://www.komputronik.pl/product/664674/lenovo-ideapad-c340-14api-81n6004xpb-.html

Bardzo budżetowa opcja.

Proponuje dołożyć 3 stówki i wziąć tego della, który jest na ryzenie 4500u - wydajny procesor z fajnym układem graficznym, który pozwoli ci na odpalenie większości mało wymagających gier. Do tego matryca ips, więc pod filmy sprawdzi się idealnie. Wbudowana bateria w dzisiejszych czasach to standard. https://www.x-kom.pl/p/572883-notebook-laptop-140-dell-inspiron-5405-r5-4500u-8gb-256-win10.html

Plus jest jeszcze kod rabatowy 50-dzien-laptopa i po wpisaniu, cena rabatuje się o 50 zł.

Jak nie możesz tyle dołożyć, to proponuje poszukać coś polesasingu zamiast wydać bezsensownie pieniądze. W obecnych czasach, nie da się kupić dobrego laptopa za mniej niż 3 tysiące - niestety, takie są realia.

Ogólnie patrzyłem na benchmarku porównania kart graficznych i natrafiłem się na opcje z nVidia mx250 i odziwo ma lepszą wydajność w grach niż raedon Vega 8.. Więc nie wiem czy pójść w Intela i5 8250u i nVidia mx250 chodzi mi o laptopa asus vivobook 15 ale nie wiem sam. Nigdy nie miałem styczności z kartami raedon oraz procesorami amd. Zazwyczaj byłem fanem Intela i nigdy się nie zawiodłem. 🙂

Edytowano przez D4w

Do takiego zastosowania wystarczy vega 8.

HP Pavilion 15 Ryzen 7-3700/8GB/512/Win10 Blue
Matryca FULL HD IPS, procesor 4 rdzeniowy, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, niezłe audio.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...