Skocz do zawartości

Fpsy blokują się na 60 podczas bezruchu, gdy ruszę myszką fpsy wracają na 300, i tak w kółko.

Polecane posty

Witam! Mam o to taki problem, że pobrałem driver booster, poinstalował mi sterowniki. Potem wchodzę w csa, to miałem laga i musiałem zresetować kompa. Gdy włączył się od nowa kumputer, odpaliłem csa, i od tego momentu tak się dzieje, że gdy nie ruszam w lobby myszką, to mam stałe 60fpsów, które nie skacze, a gdy przeciągne myszkę gdzieś fpsy tak jakby łądują się do 300, i jak konczy się mój ruch myszką, to one spadają znowu do 60fpsów, nie mam pojęcia co się stało.

Karta graficzna radeon rx 580, procesor ryzen 5 2600x. 8 giga ramu. windows 10. POMOCY

Dlaczego instalujesz sterowniki za pomoca takich programów, zamiast wejść na stronę producenta i pobrać?

Zabawy jest tylko nieco więcej, ale przynajmniej masz aktualne sterowniki i pewne... Co do ograniczenia, to sprawdź czy nie przestawiłeś czegoś w panelu AMD.

Nie pomogłeś, ale chociaż mnie nakierowałeś, abym sprawdził jeszcze raz ustawienia radeon, okazało się, ze domyslnie miałem ustawione radeon chill, że fpsy mi zmniejszało, aby zaoszczędzić energię!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...