Skocz do zawartości

Tibia Bot NG TARGET

Polecane posty

Witam

Gram na pewnym OTSIE na którym wprowadzili system anty botowy w nastepujacy sposob. Wstawili na lepszych respach mooby które stoją w miejscu i biją za 1 hp, a nie da się ich zabić. I własnie w tych miejscach bot szaleje ponieważ nie może ich zabić, a ciagle ich zaznacza. Jest szansa, żeby w TIBIA bot ng zrobić tak, by w danym miejscu bot nie zaznaczał mooboww??

respią się zawsze w tych samych lokacjach? jeżeli tak to musisz uwarunkować  target position (X, Y)  jeżeli nie respią się w danym miejscu to trop po pozycji targetu mija sie z celem. 

masz skrypt na targeting czy jedziesz na tym zwykłym?  daj screena jak to w grze wygląda to może coś wymyśle.  

jak masz skrypt na targeting to wrzuć mi go.

Edytowano przez Derenea

Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

Tak w tych samych. Lece na tym zwykłym. Screena mogę wrzucić jutro jak bede w domu

Dnia 7.10.2020 o 21:28, Derenea napisał:

respią się zawsze w tych samych lokacjach? jeżeli tak to musisz uwarunkować  target position (X, Y)  jeżeli nie respią się w danym miejscu to trop po pozycji targetu mija sie z celem. 

masz skrypt na targeting czy jedziesz na tym zwykłym?  daj screena jak to w grze wygląda to może coś wymyśle.  

jak masz skrypt na targeting to wrzuć mi go.

Tak w tych samych. Lece na tym zwykłym. Screena mogę wrzucić jutro jak bede w domu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...