Skocz do zawartości

Zostanę twoim wspólnikiem lub sponsorem

Polecane posty

Dlaczego?

Spora część osób zada sobie te pytanie na początek. Dlaczego ktoś bezinteresownie chce zostać wspólnikiem lub sponsorem, zwłaszcza sponsorem. Już odpowiadam.

Po pierwsze nie bezinteresownie - mój interes to też twój interes - czyli wypromowanie dobrego serwera.

Po drugie "wspólnikiem lub sponsorem" - to znaczy, że chętnie wezmę udział w jakimś projekcie czynnie (czasem bardziej, a czasem mniej - ale o tym później). Natomiast gdy ktoś nie będzie chciał mnie (nas) w swojej ekipie, bo np. ma już zgraną itd. to nikt nie będzie zły.

Co oferuję?

Pytanie banalne, co można oferować jako sponsor - no wiadomo, że maszynę i dostęp do niej (czy pełny czy ograniczony to już kwestia dogadania). Dodatkowo dysponuję dość niedawno zakupioną stroną internetową wraz ze sklepem itd. Możliwością obsługi płatności. Nawet częściowo skonfigurowanymi plikami. Co więcej nawet mam(y) dobrą koncepcję serwerową, więc nawet jak ktoś chciałby zacząć od zera to jest bardzo dobra okazja!

Czego oczekuję?

Przede wszystkim zaangażowania w projekt, zaradności, kultury i obycia w społeczeństwie. Cechy dobrego Admina/Właściciela serwera. Może jest to dość subiektywna ocena i na podstawie rozmowy(rozmów) ocenię czy mogę komuś na tyle zaufać, ale taki jest warunek. Do tego wiek, ze względu na dojrzałą sytuację i propozycję, jak i samych osób które w jakiś sposób biorą w tym udział to mile widziane 18+.

W skrócie:

- posiadam maszynę/stronę www (ze sklepem)/pomysły/pliki/płatności

- oczekuję dojrzałości psychicznej zwłaszcza, ale 18+ mile widziane

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub sponsoringiem to odezwij się:

DC: milten22pl#5714

• Biter. zmienił tytuł tematu Zostanę twoim wspólnikiem lub sponsorem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...