Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z długim dołączaniem do turniejów


KisielPPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Mam problem z dołączaniem na turnieje oraz inne tryby (jeśli tak to mogę nazwać). Gdy wchodzę na jakiś turniej łączy mnie bardzo długo. Kiedy juz całkowicie się załaduje turniej wywala mnie do lobby oraz dostaje bana o treści ,,Długi czas łączenia(Lub inaczej)". Jeśli wchodze na serwery społecznościowe lub uproszczony itd. łaczy mnie tak samo długo jak na turnieje. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. POZDRO!!!

  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na Problem z długim dołączaniem do turniejów
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No nie jest za dobry ale idzie do 100 fps.

 

- Windows 7 

- Intel-core 2 duo 3.16ghz

- 4GB RAM

- AMD Radeon HD 5450

 

Sorry za późne odpisanie!!!

 

Opublikowano

Czas łączenia z serwer przeważnie zależy od dysku bo to z niego wczytuje się wszystko.

Prawdopodobnie masz starego HDD który już powoli dokonuje żywota.

 

Także rozwiązaniem problemu będzie wymiana dysku na ssd który zdecydowanie przyspieszy łączenie z serwerem jak i samym działaniem komputera.

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Insigin napisał:

Czas łączenia z serwer przeważnie zależy od dysku bo to z niego wczytuje się wszystko.

Prawdopodobnie masz starego HDD który już powoli dokonuje żywota.

bo pozostałe gry się normalnie wczytują itd. oprócz CSGO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...