Skocz do zawartości

PearlCraft.PL

Polecane posty

ts-low.png

PearlCraft.PL

ts.pearlcraft.pl

- 32 sloty (w miarę możliwości postaramy się je powiększyć)

- publiczne kanały

- kanały gier

- kanały prywatne oraz kanały VIP

- wiele rang 4Fun

- serwerowe eventy oraz turnieje

Liczymy na wasze propozycje w odpowiedziach lub na PW ;)

Pani Kasia

Co w zasadzie oferujecie?

Widzę kanały priv, VIP, kanały gier i publiczne, eventy (niedziałające), centrum pomocy (niedziałające) - i w sumie to wszystko. Domyślam się że jesteście zgromadzeni pod jakimś serwerem MC, ale strona pearlcraft.pl nie działa to nie wiem. Uptime 21h, więc domyślam się świeżo co postawiony. Bannera brak, ikonki każde inna, nie za bardzo wiadomo jak się zarejestować.

Propozycje? Zobaczcie jak wyglądają inne TSy 🙂

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

9 minut temu, zmechu napisał:

Co w zasadzie oferujecie?

Widzę kanały priv, VIP, kanały gier i publiczne, eventy (niedziałające), centrum pomocy (niedziałające) - i w sumie to wszystko. Domyślam się że jesteście zgromadzeni pod jakimś serwerem MC, ale strona pearlcraft.pl nie działa to nie wiem. Uptime 21h, więc domyślam się świeżo co postawiony. Bannera brak, ikonki każde inna, nie za bardzo wiadomo jak się zarejestować.

Propozycje? Zobaczcie jak wyglądają inne TSy 🙂

Zaczynając od eventów, póki nie ma osób nie ma z kim ich robić, kontynuując, Centrum Pomocy jak najbardziej działa, wystarczy wejść i poczekać.

Serwer MC jak i strona będą jednak póki co ze względu na to, że wróciliśmy do normalnych prac trochę stoją. Serwer codziennie się restartuje więc uptime będzie zawsze mniejszy niż 24 godziny.

Jeśli chodzi o grafiki, to właśnie nad nimi pracujemy.

Dzięki i pozdrawiam 😛

Pani Kasia

Więc trochę jedziecie po bandzie reklamując swoje eventy, skoro ani eventów nie ma ani chętnych, ani nawet nie wiadomo co to za eventy są 🙂

Nie lepiej było zrobić stronę + MC a potem reklamować TS? Bo teraz reklamujesz "półprodukt" który mało zachęca - bo niby jest ale nic nie ma. To tak jakby otwierać hucznie sklep z pustymi półkami i zachęcanie potencjalnych klientów "przyjdźcie kiedy indziej, jak towary będą".

I z ciekawości - po co restartujecie codziennie serwer?

22 godziny temu, zmechu napisał:

I z ciekawości - po co restartujecie codziennie serwer?

Jeżeli chcą tak, to nie powinno Cię interesować, bo co czytam twoje wypociny na martwym forum to nie wiem, wczuwasz się coraz bardziej w te timspikowe życie nerdów.

#topic

Serwer pusty, niczym się nie wyróżniający, nadający się jedynie na stertę śmieci, brak licencji co nie pozwoli na złapanie większej ilości osób, odpadacie na samym wejściu na serwer niestety, smutne że nie szkoda PLNków na tworzenie czegoś co zniknie po chwili. good luck

09ec860.png

20 minut temu, deyxq napisał:

Jeżeli chcą tak, to nie powinno Cię interesować, bo co czytam twoje wypociny na martwym forum to nie wiem, wczuwasz się coraz bardziej w te timspikowe życie nerdów.

No i nie wiem co Ci odpisać... Zarzucasz mi pisanie na martwym forum dla teamspeakowych nerdów... a sam tu siedzisz i wczuwasz się w życie nerdów 🙂 Spróbuj się określić, bo nie za bardzo rozumiem co generalnie masz na myśli.

A co do zainteresowania - co Cię interesuje, że mnie interesuje? Restartowanie co 24h serwera TS jest nieco... dziwne. Nie za bardzo widziałbym powody żeby to robić - więc zwyczajnie jestem ciekaw co to miało by na celu robić. Więc @Nacioszeczek co po robicie restarty? :)

Pani Kasia

Dnia 15.06.2020 o 23:18, zmechu napisał:

No i nie wiem co Ci odpisać... Zarzucasz mi pisanie na martwym forum dla teamspeakowych nerdów... a sam tu siedzisz i wczuwasz się w życie nerdów 🙂 Spróbuj się określić, bo nie za bardzo rozumiem co generalnie masz na myśli.

A co do zainteresowania - co Cię interesuje, że mnie interesuje? Restartowanie co 24h serwera TS jest nieco... dziwne. Nie za bardzo widziałbym powody żeby to robić - więc zwyczajnie jestem ciekaw co to miało by na celu robić. Więc @Nacioszeczek co po robicie restarty? :)

Mówię nie interesuj się tym, jeżeli chcą to niech sobie robią i tyle. 

Typek, mam fest wypierdolone w te życie jak ty określasz nerdów, sam nim jesteś, a ja siedzę tylko tu z racji iż jestem z tym forum od dawien dawna (kto wie ten wie ocb). 

09ec860.png

Dnia 15.06.2020 o 22:53, deyxq napisał:

#topic

Serwer pusty, niczym się nie wyróżniający, nadający się jedynie na stertę śmieci, brak licencji co nie pozwoli na złapanie większej ilości osób, odpadacie na samym wejściu na serwer niestety, smutne że nie szkoda PLNków na tworzenie czegoś co zniknie po chwili. good luck

Jeśli masz jakieś miejsce gdzie można zakupić licencje to chętnie się zapoznam z linkami na PW 😛

2 minuty temu, Nacioszeczek napisał:

Jeśli masz jakieś miejsce gdzie można zakupić licencje to chętnie się zapoznam z linkami na PW 😛

Skoro robisz serwer, powinieneś wiedzieć skąd pobrałeś klienta i pliki serwerowe, stamtąd też masz licencję. 

https://teamspeak.com/en/features/pricing/

09ec860.png

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...