Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wykonać zabezpieczenie przed atakami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam trafiłem na ciekawy filmik gdzie widać dość sensowne zabezpieczenie przed 
atakami. Jeśli ktoś zna się na rzeczy to proszę o pomoc bo chciałem spróbować 
takiego rozwiązania jak na filmie albo proszę o kontakt do autora, może ktoś ma 
bo nie widzę nigdzie żeby podał.

Film: 

 https://www.youtube.com/watch?v=W8XwnWmu-6M

  • Aive zmienił(a) tytuł na Jak wykonać zabezpieczenie przed atakami?
Opublikowano

Pokazane na filmie zastosowanie PROXY jest niekompletne z przyczyn technicznych - nie ujawnia on mankamentów.
Utworzenie identycznego środowiska to prosta sprawa, lecz wymaga wielu "POPów" do serwera centralnego.

Zapoznaj się z moim przedmówcą - zgodzę się z tym.

13 godzin temu, lulek123321 napisał:

Kup jakiś vps od renomowanej firmy to serwer będzie zabepieczony.

 

z3s3Zfd.png

Opublikowano
Dnia 12.06.2020 o 02:10, lulek123321 napisał:

Bezsens.

Kup jakiś vps od renomowanej firmy to serwer będzie zabepieczony.

 

Jak wspomniał autor prosił o wypowiedź kogoś kto się zna na rzeczy dojrzałych techników, ty wyzywasz, grozisz i zachowujesz się nieprofesjonalnie pokazałeś to np. na swoim filmie https://www.youtube.com/watch?v=MbQ5BERBUTs pozatym w swoim filmie pokazałeś również swój nieprofesjonalizm czas 4:42 łącząc się przez reverse proxy udp ponieważ chciałeś ukryć swój adres ip ale nie wiedziałeś pewnie do teraz że ten człowiek którego wyzywałeś specjalnie ściągnął cię na inny serwer ts po to aby zdobyć twój adres ip przez ip loggera na kanale. Najprawdopodobniej do teraz nie wiedziałeś również o tym ze reverse proxy udp nie uchroni cię przed ip loggerem ponieważ wykorzystuje on tcp. Komentując jeszcze ten film w którym wyzywasz, nie masz pewności że osoba z którą pisałeś to Piękny Las ponieważ na jego kanale yt nie słychać jego głosu więc nie znając jego głosu nie mogłeś zweryfikować gościa pozatym ktoś mógł się próbować pod niego podszywać co nie zmienia faktu że gość którego wyzywasz również groził tylko różnica między nim a tobą jest taka że był sprytniejszy. Nie znam ani ciebie ani tamtego i nie popieram tego typu zachowania. Trzymaj się tematu i napisz jak to zrobić a jeśli nie wiesz jak to zrobić a zakładam że nie wiesz to nie pisz.

Dnia 12.06.2020 o 15:43, MTGmati napisał:

Pokazane na filmie zastosowanie PROXY jest niekompletne z przyczyn technicznych - nie ujawnia on mankamentów.
Utworzenie identycznego środowiska to prosta sprawa, lecz wymaga wielu "POPów" do serwera centralnego.

Zapoznaj się z moim przedmówcą - zgodzę się z tym.

 

To wymień jakie są mankamenty według ciebie i skoro to prosta sprawa to opisz krok po kroku jak zrobić taki serwer.

Nawiązując do tematu podpinam się pod prośbę autora ponieważ też chciałem zrobić taki serwer. Proszę o techniczne wskazówki.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...