Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wprowadzić własne komunikaty do Essentials?


VmkPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi oto że pomimo zmianie języka na polski, nadal niektóre wiadomości są po angielsku. 

I drugie czy da się wprowadzić swoje własne komunikaty do pluginu Essentials?

 

 

  • Yaboku zmienił(a) tytuł na Jak wprowadzić własne komunikaty do Essentials?
Opublikowano

Witaj, Otwórz plik .jar w winrar i tam masz pliki znajdz w którym jest tłumaczenie PL początek i tam zmieniasz wszystko kolory wpisuj kodami znajdziesz je na wikipedia minecraft kolory.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

Jak niepomogło, Z tego co wiem to masz tam około 500 klinijek ale niejestem pewnien ile dokładnie. Sprawdz czy są jakieś słowa angielski i zmien je na swoje.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

tak, sprawdzałem. Jak wyciszam kogos to komunikat jest po adgielsku, a w pliku z wiadomościami jest po polsku

Opublikowano

Sprawdz..

Czy masz wersje PL w configu

Czy może nie zdarzyło się że w pliku na zmianę widomości zrobiłeś jakiś błąd lub lub niedozwolony znak i plugin nie wczytuje może.

lub

Wgraj plugin na mutowanie "MaxBans" tam spolszczysz wszystko.

 

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

Nareszcie sie udało, ale tylko gdy konfigurowałem wiadomości na serwerze localhost, a dobiero potem wgrałem na główny serwer.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...