Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na sygnalizację wejścia Administratora


LuckyEq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Potrzebuje kogoś aby, napisał mi skrypt który będzie informował o wejściu Właściciela na serwer jak i zarazem wyjścia z serwera. Drugi skrypt będzie polegał na tym, aby wyświetlało Aktywnego lub bądź nie aktywnego Właściciela bądź innego członków administracji ( chodzi o to, że wyświetla się znaczek aktywności któregoś członka z Administracji lub jest on nieaktywny, jeśli będą wszyscy aktywni to to się musi wyświetlać. ) Dzięki z góry daje naj 😉

Opublikowano

Coś takiego?

 

on join:
	if player has permission "admin.list":
		add player to {adminlist::*}
	if player has permission "join.owner":
		send "&6Wszechmogacy Wlasciciel &4%player% &6dolaczyl na serwer!" to all players
	else:
		stop


command /administracja:
	trigger:
		send "&6Aktywna administracja"
		send "%{adminlist::*}%"

Uprawnienia:

admin.list -> pokazuje gracza na liście administracji
join.owner -> pokazuje powiadomienie kiedy dołącza na serwer (właściciel)

 

  • Yaboku zmienił(a) tytuł na Skrypt na sygnalizację wejścia Administratora
Opublikowano

 Jeśli ma działać na zasadzie permisji:

4 godziny temu, AlexsanderARG napisał:

Coś takiego?

 


on join:
	if player has permission "admin.list":
		add player to {adminlist::*}
	if player has permission "join.owner":
		send "&6Wszechmogacy Wlasciciel &4%player% &6dolaczyl na serwer!" to all players
	else:
		stop


command /administracja:
	trigger:
		send "&6Aktywna administracja"
		send "%{adminlist::*}%"

Uprawnienia:


admin.list -> pokazuje gracza na liście administracji
join.owner -> pokazuje powiadomienie kiedy dołącza na serwer (właściciel)

 

Jeśli na zasadzie op to zmień linijke 2 na "if player is op:"

 

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...