Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

banner ts3 psd.png

wstep.png

Witajcie użytkownicy MPCforum, chciałbym przedstawić wam stary, a za razem nowo powstający serwer o nazwie TsBox.pl na aplikacji TeamSpeak3. Miłego czytania reklamy i mam nadzieję że do nas dołączysz.

serwerze.png

TsBox.pl Oficjalnie powstał 16.05.2020, jest to świeży serwer, który w planach mamy go ciągle rozwijać i dodać różne nowości na serwer np. Wkrótce wystartuję strona www oraz forum. Jako że jesteśmy nowym ts3, to szukamy przeróżne ekipy/teamy/klany, żeby przynajmniej parę slotów zapełnić i powoli rozwijać się do przodu. Jeżeli masz jakoś ciekawą propozycję na współpracę, śmiało zapraszamy, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współprace. W przyszłości jeżeli sloty się zapełnią, planujemy wykupić licencję, oraz lepszego bota  i dalej się rozwijać.

oferta.png

Pewnie zapytasz co oferujemy? Otóż nic niezwykłego, ale myślę że warto wejść i może spodoba ci się serwer. TsBox.pl Posiada aktualnie 32 sloty, gdyż chcemy pierw je zapełnić stałymi użytkownikami, a później wykupić licencję. Również oferujemy jak miarę każdy serwer ts3, specjalne strefy dla większych i mniejszych drużyn/ekip/klanów, strefy takie jak VIP oraz Premium. Mamy bota który usprawni troszkę serwer, każdy użytkownik może sam sobie stworzyć kanał prywatny, nadać rangę, oraz wyświetlić podstawowe informację o sobie a nawet jaka u ciebie jest pogoda, wszystko poprzez wejście na odpowiedni kanał, a bot zrobi resztę. Jeżeli uda nam się zapełnić sloty i wykupić licencję to będziemy powoli robić własne ikonki i rozwijać się dalej. Na koniec bym zapomniał, ekipa która ma strefę Premium, posiada własnego bota muzycznego, oraz za niedługo rekrutacja na Supporta. Mam nadzieje że wejdziesz na TsBox.pl i zostaniesz z nami!

informacje.png

Domena: TsBox.pl
Ip: 51.75.46.222
Sloty: 32
Strona www: wkrótce.

Edytowano przez ___Varus__

Pani Kasia

No, no, ładnie kopiować czyjąś pracę? 😉

09ec860.png

Przed chwilą, deyxq napisał:

Kolego kogo pracę ?

Pani Kasia

5 minut temu, deyxq napisał:

Powiedz mi co jest skopiowane najpierw. 

2 minuty temu, domino120392 napisał:

Kolego kogo pracę ?

Domyśl się a zobaczysz. 

2 minuty temu, ___Varus__ napisał:

Powiedz mi co jest skopiowane najpierw. 

Mordeczko, wiadomo nie od dziś że Twoje serwery stoją po maksymalnie trzy miesiące i w dodatku to zwykłe odgrzewane serwery, których wygląd jest taki sam jak wszystkie inne. 🙂 Nie polecam serwera. 

09ec860.png

Przed chwilą, deyxq napisał:

Domyśl się a zobaczysz. 

Mordeczko, wiadomo nie od dziś że Twoje serwery stoją po maksymalnie trzy miesiące i w dodatku to zwykłe odgrzewane serwery, których wygląd jest taki sam jak wszystkie inne. 🙂 Nie polecam serwera. 

Jedynie jakie ts3 zareklamowałem To tak: Plejersi.pl -> Który został rozwalony przez UzZyx aka Bartka, który oszukał Głównego Wlasciciela Plejersi ( ja  bylem jako wspolwlasciciel, bardziej grafik ) i ts poprostu upadł, teraz robię TsBox.pl, wiec nie wiem o jakich serwerach ci chodzi.  ;).

Pani Kasia

13 minut temu, ___Varus__ napisał:

Jedynie jakie ts3 zareklamowałem To tak: Plejersi.pl -> Który został rozwalony przez UzZyx aka Bartka, który oszukał Głównego Wlasciciela Plejersi ( ja  bylem jako wspolwlasciciel, bardziej grafik ) i ts poprostu upadł, teraz robię TsBox.pl, wiec nie wiem o jakich serwerach ci chodzi.  ;).

Tłumacz się tłumacz Koleżko. Nie tylko o tym mówię. Koniec dyskusji. 

09ec860.png

1 godzinę temu, deyxq napisał:

Tłumacz się tłumacz Koleżko. Nie tylko o tym mówię. Koniec dyskusji. 

Taka prawda rozwalono mi serwer plejersi 
Czarnuszek poszedł na swoje 😞

o Bosh, jak wszedłem to szybko wyszedłem.

jak można korzystać z syfbota? tzw. SBOT

Nie polecam, sklejka serwera jakich mało.

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...