Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do grania w survival na założeniach geopolitycznych


Metali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem Dominik i mam 16 lat wraz z przyjaciółmi Dawidem Kochańskim i Pawłem Zwalichem i naszym najnowszym nabytkiem Jakubem Szornelem w 2019r. założyliśmy serwer na 1.14.4 który jest skupiony w stylu średniowiecznym oraz ma innowacyjne założenia, które poniżej przedstawie.
Założeniem tego serwera jest walka na arenie geopolitycznej różnych państw posadowionych na terenie naszego serwera - Każdy z naszej stałej grającej czwórki na serwerze prowadzi swoje wirtualne państwo, którym zarządza. Celem jest zdobycie jak największej władzy na ,,świecie”.
Pokrótce przedstawię mechaniki występujące na serwerze:
Zakładamy państwo jakiekolwiek chcemy tzn. Możemy je nazywać np. Republika Hiszpańska albo Królestwo Runeterry. Tworzymy flagę dla swojego państwa, tworzymy rząd i tp itd. Uwagi dotyczące polityki są zawarte w linku na samym dole.
Tworzymy armie by zwiększać swoją władze i wpływy na lądzie, szkolimy ją, obsadzamy Generałów i oficerów.
Możemy zawierać wielorakie umowy handlowe, wojenne, pakty, porozumienie, koalicje i wiele więcej z innymi państwami.
Jest możliwość stworzenie własnej religii i szerzenia ją na świat.
By zwiększyć swoje wpływy i założyć kolonie na innym lądzie wskazanym jest tworzenie floty morskiej, do wyboru jest 8 różnych rodzajów okrętów, których można ponadto szkolić.
Obowiązkowym jest wybranie jednej z czterech różnych ideologii, które mają swoje plusy i minusy.
Możliwość budowania miast, zamków, portów itp.
Rozbudowany model Bitwy i Oblężenia oraz Państwa podziemnego.
Na serwerze obowiązuje zmiana czasu tzn. Lata się zmieniają, obecnie mamy 45r.
Jest możliwość utworzenia rządu, ustanowienia ministrów, władcy, sądu i wiele więcej.
Możliwość stworzenia wywiadu i kontrwywiadu, który zdobywa lub przekłamuje informacje dla innych państw
Można toczyć wojny z innymi państwami
Są też często nowelizowane Prawa (Prawo Wojny, Prawo Polityki)
Jest to tylko kropla w morzu możliwości serwera ,,Sezonu 3”, które tak naprawdę się nie kończą
Na chwilę obecną na ,,Sezonie 3” występuje takie państwa jak:
Imperium Brytyjskie – Ja
Zakon Krzyżacki - Dawid Kochański
Królestwo Baham - Paweł Zawaich
Schurima – Jakub Szornel
Poszukujemy 4 nowych graczy, którzy będą spełniali poniższe wymagania:
-15lat wzwyż
-Teamspek
-W miarę dobry mikrofon
-Możliwość grania w przypadku zakończenia kwarantanny
-Chęć do gry
-VoxelMapa
-Zaangażowanie w interesy swojego państwa
-Umiejętności strategicznej gry
-Po mutacji/ w przypadku kobiety wiadomo że nie
- Czas do gry (w każdy dzień tygodnia, lecz też jesteśmy ludźmi i nie zawsze gramy w Minecrafta, umiemy zrozumieć innych ludzi.)
-!!! Najważniejszy punkt: Humor - bez tego nie wejdziesz.
-Po miesiącu stałego grania opłata w wysokości ok. 2 zł na serwer.
-PROSZĘ również krótko się opisać
Ja i Dawid prowadzimy hobbistyczne kanały na YT gdzie możecie zobaczyć jak wygląda serwer na odcinku.
Jeżeli okaże się że zabrakło dla ciebie miejsca lecz po pewnym czasie zwolniło się napiszemy.
My ze swojej strony oferujemy rozbudowany i emocjonujący serwer, oprowadzenie po nim, grupę na Messenger, czas, przyjemną atmosferę, dobrą zabawę w grze jak i na Teamspeek oraz możliwością grania na naszych innych równie ciekawych serwerach bądź innych grach.
Proszę o zgłaszanie się w komentarzach i na priv do mnie bądź do Dominika. Serdecznie zapraszamy!
Dawid "Gargamel" Kochański
Dominik "Metali" Mielnicki
Paweł "Pawelczak" Zawalich
Jakub Szornel
Tutaj są umieszczone linki do Worda i do Excela dotyczące Prawa Wojny, Polityki i ideologie:
https://1drv.ms/w/s!Ai3sB_g7aybEgTGFSAnFzllQdEvR?e=hfuCi5 Prawo Wojny
https://1drv.ms/w/s!Ai3sB_g7aybEgT3U4IKwaUh-HPcG?e=6J5F0c Prawo Polityki
https://1drv.ms/x/s!Ai3sB_g7aybEm2znxNtMwiPo34sE?e=ubGvuZ Ideologie
A tutaj kilka zdjęć naszego ,,Sezonu 3”

95150533_1603316973183792_5186493521854464000_o.jpg

95217318_1603317466517076_1676692637505028096_o.jpg

95302920_1603317423183747_2674027431395852288_o.jpg

95339267_1603317289850427_6609991562313072640_o.jpg

95370883_1603316949850461_6950487923770785792_o.jpg

95490080_1603317596517063_222905452587909120_o.jpg

95618566_1603317656517057_7948355327966052352_o.jpg

95046244_1603317363183753_3379134574612185088_o.jpg

95064000_1603316963183793_536617710792998912_o.jpg

95080419_1603317163183773_8174238829272629248_o.jpg

95119162_1603317336517089_5322122253985382400_o.jpg

95129851_1603317706517052_5923581103225962496_o.jpg

95196704_1603317136517109_7031895163395899392_o.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...