Skocz do zawartości

Ulepszenie laptopa

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć co według was warto by wymienić w moim laptopie po zakupie komputera. Laptopa nie chcę sprzedawać - może przydać się na jakieś krótsze wyjazdy/odwiedziny. Laptop prezentuje się następująco:

• Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz
  • Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 830M / Intel(R) HD Graphics 5500
  • Pamięć: 8 GB DDR3 (Szybkość: 1600MHz / Użyte Gniazda: 2 z 2 / Współczynnik postaci: SODIM)
  • Dysk: TOSHIBA MQ01ABD100 (Pojemność: 932 GB)

Laptop tak samo jak w poprzednim temacie - chciałbym głównie pod wydajność w grach - niema moim zdaniem co iść pod jakieś biurowe laptopy - brak wydajności w grach a w różnych programach też i gamingowy da radę 😛 Dobra, od razu mówię temat robię na bardzo późno ale chciałbym już sobie myśleć też nad tym laptopem co zrobić aby zwiększyć wydajność (choć wydaje mi się że zawadza karta graficzna, ewentualnie dysk). Od razu mówię - nie chciał bym też wkładać w takiego laptopa z byt dużo kasy ponieważ jak będę mieć komputer to laptop pójdzie jednak na odstawkę 😛 

Edytowano przez kubaw208

Możesz wymienić jedynie ram oraz dysk. Warto wymienić na SSD, lecz w grach ptaktycznie nie wiele da.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Dobra nie zauważyłem czegoś xDD temat do zamknięcia.

Edytowano przez kubaw208

• Aive locked this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...