Skocz do zawartości

Problem z /testforblocks

Polecane posty

Witam. Robię mapkę w MineCraft i chcę zrobić poziom "MineCraft Replika". Patrzałem na YouTube, że potrzeba do tego komendy /testforblocks.

Chciałbym zrobić takie coś, że obraz, który ma zostać zbudowana jest widoczny na ścianie (nie jest on na ziemi, tylko na innej rotacji, niż miejsce budowania, które natomiast jest na ziemi. Słownie bardziej tego nie potrafię wytłumaczyć, wysyłam załącznik z tym ustawieniem, oraz koordynatami potrzebnych bloków.

Dodam jeszcze, że jak wpisałem komendę: /testforblocks <x1> <y1> <z1> <x2> <y2> <z2> <x> <y> <z> all, przy czym:

<x1> <y1> <z1> - koordynaty bloku znajdującego się w prawym dolnym rogu obrazu (tj. 8 / 4 / 640) -> Numer na zdjęciu: 1

<x2> <y2> <z2> - koordynaty bloku znajdującego się w lewym dolnym rogu obrazu (tj. 8 / 4 / 637) -> Numer na zdjęciu: 2

<x> <y> <z> - koordynaty, które znajdują się w prawym dolnym rogu miejsca budowania (tj. 3 / 3 / 640) -> Numer na zdjęciu: 3

to w command blocku w okienku "Poprzednia komenda" wyświetlił mi się tekst: "źródło i cel nie są identyczne". Próbowałem to również zrobić na chacie, ale pojawiło się to samo.

P.S. Ostatnie koordynaty podane są po zbudowaniu repliki (niestety niedziałającej) (numer na zdjęciu: 3)

Prosiłbym o podanie komendy, która zadziała (wersja 1.12.2). Czytałem też, że jeśli jest takie ustawienie obrazu, trzeba robić system sprawdzający pasek, po pasku (inaczej nie zadziała).

Mam nadzieję, że znajdę odpowiedź na to pytanie, bo fajna mapka się zapowiadała.POMÓŻ!.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...