Skocz do zawartości

Kilka metinów uruchomionych jednocześnie

Polecane posty

Cześć, mam pewien problem. Generalnie posiadam laptopa o parametrach, które widoczne są na dołączonym screenie (karta graficzna to: Intel(R) HD Graphics 5500 oraz NVIDIA GeForce GTX 850M). Zazwyczaj mam włączony ekran laptopa plus dodatkowo mam monitor. Na ekranie laptopa zazwyczaj działam, a na ekranie monitora leci zazwyczaj jakiś filmik. Jeśli odepnę monitor, to na swoim laptopie jestem w stanie grać płynnie w np. Wiedźmina 3, a gry takie jak CoD: WarZone lub GTA V chodzą może nie super płynnie, ale bez problemu dałem radę je przejść. W te wolne dni mam trochę więcej czasu, na serwerze posiadam trzy konta, jednak odpalenie ich na raz jest bardzo ciężkie (robię to z podłączonym monitorem). Już odpalenie dwóch kont na raz jest mocno problematyczne, co mnie dziwi, na wzgląd "odpalania" wcześniej wymienionych tytułów. Czy jest jakaś konfiguracja lub rada lub cokolwiek, co pozwoli mi grać na kilka kont równocześnie? Będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedzi.

PS1. Tak, klienta gry odpalam z domyślnym procesorem graficznym NVIDIA.
PS2. Laptop żeby się tak nie grzał stoi na podstawce z gumki do mazania i markera. 

Przechwytywanie.PNG

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

• Aive zmienił tytuł tematu Kilka metinów uruchomionych jednocześnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...