Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Poszukuję sponsora na profesjonalny i dopracowany serwer minecraft!

Serwer bazuje na autorskich pomysłach i jest tworzony przez doświadczonych graczy Minecraft!

Opis projektu:

Tak jak wspominałem serwer jest tworzony przez doświadczonych graczy, znamy się na tym i wiemy co gracze lubią a czego nie. Pliki na nasz serwer tworzy profesjonalny Programista, który realizuje nasze pomysły. Przejdźmy do samego serwera, Tryb serwera to EasyHC (Tak wiem, jest mase takich serwerów ale my wprowadzamy mase nowości, mase Eventów). 

Na serwerze mamy gotową mapę wraz z Autorskimi biomami, pliki skończone w 90% oraz gotową strone WWW wraz ze sklepem do konfiguracji.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz wiadomość na Priv lub fb.amhc.pl 😉

Edytowano przez VapniaczeG

Proszę o kontakt - discord: Czaro#8149

Pomogłem? Kliknij magiczny guzik - Lubie To

cała prezentacja to jedno wielkie kłamstwo, kolega prawie mnie zabił jak opisałem mu ofertę współpracy, wszedł a tu skrypty, funnyguildsy i inne syfy z netu, XD nie ma kompletnie nic autorskiego, serwer ostro odstaje, brak jakichkolwiek komend chociazby z neta np. topki / osiagniecia. 0 nowosci, poza tym stoja na cuddi co daje z startu -50% o czym kolega oczywiscie zapomnial wspomniec, i gdybym mu tego nie napisal, dowiedzialbym sie przy ''wyplacie'' ze moje zarobki przeciez sa pomniejszone o 50% 😄 

odradzam wszystkim, strata czasu a gosc powinien dostac perma za bezczelne klamanie w prezentacji. @sk8erace1

*nie uwazam ze funnyguilds to syf, a wrecz przeciwnie to najlepszy plugin na gildie od zawsze, chodzi mi ze na serwerze wszystko mialobyc ''autorskie'' 🙂

Edytowano przez MiłoszRozwadow

2 godziny temu, MiłoszRozwadow napisał:

cała prezentacja to jedno wielkie kłamstwo, kolega prawie mnie zabił jak opisałem mu ofertę współpracy, wszedł a tu skrypty, funnyguildsy i inne syfy z netu, XD nie ma kompletnie nic autorskiego, serwer ostro odstaje, brak jakichkolwiek komend chociazby z neta np. topki / osiagniecia. 0 nowosci, poza tym stoja na cuddi co daje z startu -50% o czym kolega oczywiscie zapomnial wspomniec, i gdybym mu tego nie napisal, dowiedzialbym sie przy ''wyplacie'' ze moje zarobki przeciez sa pomniejszone o 50% 😄 

odradzam wszystkim, strata czasu a gosc powinien dostac perma za bezczelne klamanie w prezentacji. @sk8erace1

*nie uwazam ze funnyguilds to syf, a wrecz przeciwnie to najlepszy plugin na gildie od zawsze, chodzi mi ze na serwerze wszystko mialobyc ''autorskie'' 🙂

Jakiś dowód? Twój kolega wszedł na 3 minuty na serwer i wyszedł XD Nigdzie nie napisałem, ze mój serwer jest w 100% autorski. "brak jakichkolwiek komend chociazby z neta np. topki / osiagniecia. 0 nowosci" napisalem gdzieś, ze serwer jest skończony w 100%?

7 godzin temu, MiłoszRozwadow napisał:

Co ja mam do tego?

9 godzin temu, VapniaczeG napisał:

Jakiś dowód? Twój kolega wszedł na 3 minuty na serwer i wyszedł XD Nigdzie nie napisałem, ze mój serwer jest w 100% autorski. "brak jakichkolwiek komend chociazby z neta np. topki / osiagniecia. 0 nowosci" napisalem gdzieś, ze serwer jest skończony w 100%?

ok to lecimy,

''Serwer bazuje na autorskich pomysłach''

- powiedz co tam jest jako autorski pomysł XD? chyba jedynie uzycie skryptow, pluginow z neta bo dawno nie widzielismy takiego syfu.

''Pliki na nasz serwer tworzy profesjonalny Programista''

- no profesjonalny XD programista ktory uzywa skryptow, prostych pluginow z neta na np. schowek/efekty? XDD

''Tak wiem, jest mase takich serwerów ale my wprowadzamy mase nowości''

- mase nowosci? kolega widzial serwer, pod /pomoc macie doslownie 5 komend, brak jakichkolwiek dodatkow nawet z neta typu topki, osiagniecia. 

''pliki skończone w 90%'' 

- czyli w tych 10% jest jeszcze 3/4 serwera jak to wyzej okresliles, aby chociazby dorownac serwerom stawianym na .ench?

@sk8erace1 nie wiem, gosc klamie w prezentacji na co masz liczne dowody.

Dnia 29.03.2020 o 03:31, VapniaczeG napisał:

Tak w tych 10% są zawarte nowości, nie byłeś na serwerze więc się nie wypowiadaj. Dziękuję.

??? napisalem jak jest, nawet tego nie wypierasz, bo to sama prawda. Jestescie zwyklymi oszustami, probujecie naciagnac kogos na ''nowy super projekt easyhc'' ktory zostal zrobiony w kilka godzin zapewne, dluzej sciagaliscie te pluginy z neta niz je edytowaliscie XD w dodatku skrypty, na proste rzeczy typu addony do fg, bo ''profesjonalny programista'' ma problem z zrobieniem wlasnych xD

podsumowujac, odradzam wszystkim szkoda czasu na tych oszustow, i szkoda ze administrajca sie tym zbytnio nie interesuje.

• 1 miesiąc później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...