Skocz do zawartości

Yang bug metin2 2020

Polecane posty

Chyba znalazłem yangbuga, nie wiem czy będzie działał na plu narazie testuje na tureckim wymaga on , m2boba, postaci z dostępem do jednej mapy hlvl 105+ i jeszcze jednego spełnionego warunku. 
Czekam na jakis event co mi przypasuje a jak by gospordarka pierdolneła w metinie to przeze mnie xD chce wyciągnąć ile się da się zawinąć. Teraz zobacze czy bana nie dostane ale postaram się by banwave poszedł na wysokolewelowych turków też.

zapiszcie ten post jeśli go skasują

xD

Przed chwilą, Winter. napisał:

jaki sens jest tworzenie takiego tematu?

jak zautomatyzować funkcje otwierania okien jak robi to m2bob tylko w pythonie? 
powiedzmy ze zeby to zaistnialo musi przejść

>klik na npc > wybierz deske 2 od gory  >  wybierz deske 1 od gory > *wyloguj*

do przedostatniego umiem zrobic lecz nie wiem jak zrobic wylogowywanie bez wyłączania internetu 

xD

Przed chwilą, TheThunder napisał:

jak zautomatyzować funkcje otwierania okien jak robi to m2bob tylko w pythonie? 
powiedzmy ze zeby to zaistnialo musi przejść

>klik na npc > wybierz deske 2 od gory  >  wybierz deske 1 od gory > *wyloguj*

do przedostatniego umiem zrobic lecz nie wiem jak zrobic wylogowywanie bez wyłączania internetu 

chcesz po prostu żeby po zrobieniu jakiejś rzeczy postać cię wylogowywała? a ma to być wylogowanie w 1 sekundę czy standardowo wylogowanie jak na metka przystało?

2 minuty temu, Winter. napisał:

chcesz po prostu żeby po zrobieniu jakiejś rzeczy postać cię wylogowywała? a ma to być wylogowanie w 1 sekundę czy standardowo wylogowanie jak na metka przystało?

chodzi mi o szybkie wybranie np. dwoch kafelkow a potem JEDNOCZESNE wylogowanie przed wyskoczeniem nastepnego oknia dialogowego 

jak umiesz to chodz na discord:fDeFv6h

xD

1 minutę temu, TheThunder napisał:

chodzi mi o szybkie wybranie np. dwoch kafelkow a potem JEDNOCZESNE wylogowanie przed wyskoczeniem nastepnego oknia dialogowego 

jak umiesz to chodz na discord:fDeFv6h

Nie korzystam z takich rzeczy, jak chcesz amatorsko to zrobić to przed tym następnym oknem wywołaj nie istniejący pakiet, który wtedy wywołujesz i będzie ci wylączało clienta.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...