Skocz do zawartości
  • 0

Pluginy w MInecraft

Go to solution Solved by nycaffjs,

Pytanie

Witajcie, potrzebował bym pluginu na logowanie zwykłych graczy, logowanie graczy posiadających oryginalne konto Minecraft premium, pluginu na działki¹, na automatyczny backup w zip², na komendę /topki³, na ox, oraz na motd

Ad. 1 Chciałbym żeby plugin wyglądał mniej więcej tak, Gracz stawia na wyznaczony blok, od tego bloku rezerwuje mu się teren o wyznaczonej wielkości, wielkość będzie zależała od rangi, tylko on i osoby które doda mogą tak budować. Cały plugin ma być po polsku. Chcę by plugin posiadał następujące komendy: /Zaproś, /wyrzuć (dla właściciela/moderatora działki),  /odrzuć, /akceptuj (dla osoby zaproszonej), /menu (panel sterowania uprawnieniami takimi jak np. otwieranie drzwi, wchodzenie na teren, niszczenie plonów), po ! chat tylko dla osób należących do działki, panel w gui do zarządzania dla administracji.

Ad. 2 Serwer co określoną liczbę minut/godzin będzie wykonywał pełną kopie zapasową, pakował ją do zipa i zapisywał w wyznaczonym miejscu na udział SMB/FTP.

Ad. 3 Graczowi po wpisaniu komendy /topki, /topka lub /statystyki pokazuje się gui gdzie otrzymuje nicki top 5 osób z każdej dziedziny (topka czasu, odległości, zjedzonego mięsa, wykopanego kamienia)

Serwer będzie działał na wersji 1.14.4+

Chciałbym otrzymać poszczególną wycenę dla każdego pluginu.

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 1

Ad. 1 PreciousStones (Koszt: 0 zł)

Ad. 2 AutoBackup (Koszt: 0 zł)

Ad. 3 Prosty skrypt (Koszt: 5 minut)

Jestem programistą, zaufaj mi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...