Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam klanu po długiej przerwie od DarkOrbit


ooossski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję klanu do wspólnego grania:


Lat 22 ( zaraz niestety 23 :P ) 


Poziom: 16 ( 169 KK PD )

 

Poważanie: 522k 

 

Firma: EIC ( ale MOGE ZMIENIC jesli trafi sie fajna i zgrana ekipa do gry zwłaszcza ze mam mało poważania niestety ) 

 

Statki: Tutaj nic szczegonego po takim czasie przerwy, Stary dobry Golec Diminisher, Solice, Spectrum, Venom, Vega Lighnight i Solari. W planach zakup Aegisa Elite jak zbiore kredyty ( nie licze na jałmużne w postaci kredytów, sam zarobie jeśli trzeba).

 

Wyposazenie: tutaj również mega Flax. 30 bo-2, full speed (stary), 40 lf-3, 12 lf-4, 1 hawo (robie zety onli teraz) 13PP ( w praktyce 11 i 2 do przydzielenia tylko seprom zbieram, cala urka na cdd idzie) 8 Irek, Apis i 20 części do Zeusa. 

 

Inne: Posiadam oczywiście Premum, Kamikadze 3 i inne najwazniejsze mechanizmy do P.E.T.a dla Flaxa :D. 

 

Coś o sobie: Z darkorbit moja przygode zacząłem jeszcze jako młody łepek na pl1, gram od bardzo wczesnej wersji gry ( Starych Dobrych Czasów ). Mam duze doświadczenie, nie jest to moje pierwsze konto. Na innych kontach miałem zazwyczaj SFE i kończyłem gre. Moje doświadczenie w grze opiera sie głównie na serwerze PL2 gdzie poznałem mnóstwo ciekawych osób i klanów no i niestety siedemki ( 775) przez które niejednokrotnie konczyłem z tą grą. 

 

Podsumowanie: Jestem Flaxem wiem to, ale jeśli mi dacie troche czasu i pomocy ze swojej strony rozwine sie bardzo szybko do właściwego poziomu na aktualne czasy. Posiadam rowniez Ts'a i discorda wiec klany z komunikacja głosową są dla mnie priorytetowe. Wiecej informacji ode mnie w grze na priv Profil Darkorbit

  • Aive zmienił(a) tytuł na Szukam klanu po długiej przerwie od DarkOrbit

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...